Wpis z mikrobloga

@tylkoatari: Właśnie też się zastanawiam jak to jest, bo ta z rynku ma poniżej 0,2thc więc wystarczy ekspertyza i wiadomo czy palimy legalną czy nie. Za to ta na receptę ma thc, więc chyba nie da jej się odróżnić od tej nielegalnej? Wychodzi na to, że mając papier na tą z thc, można mieć przy sobie marihuanę obojętnego pochodzenia, bo nikt nie będzie w stanie udowodnić, że nie jest ona z
@Drug: Ale tak będzie, bo podobno marihuana w aptekach (nielicznych) jest i ma sporo thc. Inna sprawa, że trxeba mieć raczej poważną chorobę typu rak, aby dostać taką receptę, ale nie oszukujmy się, w Polsce nie ma lekarza który nie bierze w łapę, bo to pazerne #!$%@? i za niewielki hajs eydtaeią kwit.
@Drug: yhy tak jak robią to teraz... Ja dostałem na zapalenie płuc... 2 dni i jeszcze #!$%@? mi nie chciała dac w ogóle i powiedziała żebym siedział w domu i nie wychodził, myślę "jak mam do #!$%@? nie wychodzić jak mi nie dałaś l4 #!$%@?" pokłóciłem się z nią trochę i od łaski dała mi 2 dni, stwierdziłem że niech #!$%@? i żadnych pieniędzy jej nie dam, bo ona ma normalną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podjad3k: Co to są według Ciebie "szczególnie chronione informacje" poza tym policja ma uprawnienia do zwracania się o niezbędną pomoc dla policji w zakresie niezbędnym do realizacji ustawowych działań dla jakich ja powołano.