Wpis z mikrobloga

Byłem na kamerlanej imprezie u koleżanki, wypiłem dwa kieliszki wódki a byłem samochodem więc zamawiam sobie taxi, typ który tam był mnie wyśmiał ze nie wracam samochodem swoim xD, powiedziałem mu ze jak wypije chociaż jedno piwo to nie prowadzę, on na to (4 rano była) ze o tej godzinie nie ma Policji na drogach (tam gdzie byłem akurat) a ja mu mówię ze nie prowadzę chociaż po łyku piwa bo nie chce mieć na sumieniu przechodnia czy też innego kierowcy a on na to (ja #!$%@? to jeszcze niech laska robi za chłopa w twoim związku jak z ciebie taka miekka faja) i se poszedł xD, z pijanym typem nie będę się wdawał w dyskusje ale no #!$%@? akcja xD
  • 421
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChwilowaZielonka: w kieliszki wódki znikają bez śladu po godzinie. Ciekawy jestem czy w ogóle pół godziny po spożyciu miałbyś 0.1 promila, bo wydaje mi się, że niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: W sumie nie wiem jak z wódką, ale z piwem popadasz w lekką hipokryzję. Pijąc jedno piwo (nie mówię tu o większej ilości), będąc przeciętnym facetem możesz prowadzić po 3H. Po 4H to już na spokojnie. Więc zaczynając je o np 21, o tej 4 mógłbyś jechać. Ja szanuję zasady, ale jednak biologii nie oszukasz ;x
  • Odpowiedz
@Wajcha44: No super, ja stosując podobną metodologię mogę zacząć porównywać Polskę na tle innych krajów (preferencyjnie USA) i dostępu do broni, pomijając kilkadziesiąt innych aspektów które kształtują obraz całości. Mieszkałem rok u Niemca i to serio jest inna (czyt. bardziej rozwinięta) kultura picia plus prowadzenia, a do tego dochodzi coś tak fundamentalnego jak wygląd samej sieci dróg, ich jakość, bezpieczeństwo, dopasowanie przepisów a nawet to, co się porusza na drodze.
  • Odpowiedz
@Hound XD nie ma to jak rzeczowa rozmowa.

A przeczytałeś mój komentarz czy to za wielki wysiłek dla Twojego umysłu?
Bo jakbyś to zrobił, to byś zrozumiał, że nie bronię prowadzenia po alkoholu, a krytykuje formułkowe podejście i BRAK ŚWIADOMOŚCI. Dzięki czemu mamy tyłu pijanych na drogach. Bo jeśli zaglebisz się w statystykach, to okazuje się, że 3/4 pijanych kierowców, to ludzie na kacu.

Zamiast uczyć bzdurnych formułek, jak jakiś boskich przykazań,
  • Odpowiedz
I pierdzielenie niektórych, że się po 2h wytrzeźwieje - nie, nie wytrzeźwieje się zależy od konkretnej osoby, a OP postąpił rozsądnie
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka konkretna #zarzutka. Zero szacunku dla ludzi, którzy jeżdżą po alko, ale nie rozumiem też po co pić dwa kieliszki wódki? Ani w głowie ani w dupie. Pewnie po to żeby zrobić koło siebie szum i być w centrum uwagi 'o patrzcie na mnie jakiś jestem odpowiedzialny...'
  • Odpowiedz
@marcys19snk: Wcale nie, napisałem w komentarzu ze miałem w głowie jak jechałem na tą imprezkę ze pewnie i tak taxa wrócę, popostu jakos nie miałem ochoty pić bo pije codziennie od paru dni xD, a dwa kilony sobie wydoiłem i nic komu do tego xD
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: nie no jak wypiłeś piwo albo 1-2 kieliszki wódki do godziny 18 a potem masz jechać po 3-4 rano to jedź i się nie martw... po tylu h nic już prawie nie masz w sobie a jak to wypicisz to już wgl
  • Odpowiedz