Wpis z mikrobloga

Ostatnio nie zaplusowałem doktora nauk i dziś upadłem na chodniku.Zrobiłem jakiś szpagat i 2 razy w kolanie mi coś strzeliło ale nie spadłem na swój głupi ryj bo rękami się zaparłem o ziemię.Dobrze ze obok był postawnym chłop z pieskiem bo ja chodzę o kulach i bym się nie podniosł xD Podziękowałem temu panu bo może do teraz bym tam leżał . Uważajcie bo jest ślisko!
#heheszki #humorobrazkowy #zalesie #oswiadczenie
wfyokyga - Ostatnio nie zaplusowałem doktora nauk i dziś upadłem na chodniku.Zrobiłem...

źródło: comment_4TULP2lLdPsetp54HTQVks86rTOsGfmn.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@double_vision: Najpierw trzeba sobie ustawić dobrze kule tak żeby się nie garbić no i do tego rękawiczki rowerowe albo takie do ćwiczeń. Mnie nargarstki bardzo bolały i dłonie przy dłuższych dystansach.Generalnie trzeba chodzić i się nauczysz, niema jakiś protipów. Ja na początku czułem że chodzę tak po 8 piwach xD Tu masz filmik jak poprawnie chodzić.
wfyokyga - @double_vision: Najpierw trzeba sobie ustawić dobrze kule tak żeby się nie...
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ja nie dałam plusa w zeszły czwartek i takiego orła wywinęłam, że kolana przez trzy kolejne dni nie mogłam dotknąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) finalnie dłonie zdarte, z kolan krew się lała, ale morda cała ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej lepiej plusnąć, słowo daję
  • Odpowiedz