Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wons1k NIE, dlaczego każdy debil tak to interpretuje... U nich jest dużo gorzej, więc mając do wyboru u nas (niech będzie, że twoim zdaniem kiepsko choć dla mnie dobrze), u nich (#!$%@?) albo nieistniejącą utopię którą zobaczysz dopiero po śmierci, wybieram u nas.

Porównuj występujące na Ziemi przypadki ze sobą nawzajem, a nie dowolny jeden z utopią w twojej głowie którą miliony chciały sprowadzić na Ziemię ale nikomu się nie udało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cauchemar7: nie mam w swojej głowie żadnej utopii, uważam że wady obu stron powinny być zauważane, ale zważając na to że mieszkamy tutaj, to powinniśmy skupić się najpierw na problemach naszej narodowości , a potem innych, ale nigdy nie posuwając się do rasizmu. Apropo utopii to często zauważam to po drugiej stronie barykady, gdzie twierdzone jest, że (W tym przypadku) Polska to cudowny utopijny kraj, a kraje zazwyczaj muzułmańskie to zło
  • Odpowiedz
@Wons1k Powiedz mi więc, jak chcesz zwalczać przemoc wobec kobiet w Polsce? Słucham. Z chęcią też posłucham jaki jest twój plan, żeby w Polsce w 100% wyeliminować gwałty, morderstwa, kradzieże, pobicia. Wiem, poucinajmy wszystkim ręce! A nie, i tak będą się wyzywać.

Twoja nienawiść do Polaków zasłania ci obraz rzeczywistości. Ja patrzę na statystyki i mówię "tam jest gorzej, u nas jest nieźle bo u nas problem jest, powiedzmy, 3 razy mniejszy"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cauchemar7: dlaczego wkładasz słowa w moje usta dzbanie XD w tym momencie zrozumiałem że trollujesz, więc tą rozmowę uważam za zakończoną. A problem przemocy w Polsce rozwiązałbym; zwiększając kary i pozwalając kobietom na noszenie narzędzi samoobrony. Ps. Pisze się dopóki
  • Odpowiedz
@Wons1k Ty wkładasz w moje usta rasizm i przekonanie o Polsce zbawicielu narodów.

Przyznaj, że przemoc wobec kobiet jest większym problemem w krajach islamskich, niż u nas.
  • Odpowiedz
ja rozumiem ze jak facet jest sadysta to nie ma znaczenie czy jest czarny czy biały


@Kashhh: Tylko że np. w białej Polsce problem fizycznego maltretowania kobiet jest marginalny,potępiany społecznie a damski bokser jest zazwyczaj dotkliwie karany przez przypadkowych facetów.W każdej ciapalandii zaś ten problem jest o wiele większy bo rola kobiet w kulturze śniadych panów sprowadza się do usług seksualnych,sprzątania i gotowania a jak się sprzeciwisz to dostaniesz w kły
  • Odpowiedz