Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj wrzuciłem fotorelację z produkcji paska do zegarka ze skóry rekina - kto nie widział to tutaj link do posta


No więc dzisiaj chwalę się zdjęciami gotowego paska w trochę lepszej jakości niż te spod lampki na biurku :)

#pepciozaszyje <<< zapraszam do obserwowania tagu bo w lutym powinno pojawić się kilka ciekawych nowych produktów

#zegarki #zegarkiboners #watchboners #diy #chwalesie #modameska
źródło: comment_a7k2tLLqZ8mfwyYjTNAvb3BVNu2TQh7A.jpg
  • 7
@Pepcioza: hmmm ciekawe na pewno przetestuje, też myślałem o nie klejeniu tego obszaru aby jakoś wygrzebać nić do góry między skórami i tam uciąć ale chyba byłoby ciężko to złapać przy praktycznie zerowej szparce
@silvanoshei: No mi ten sposób działa jak używam lnianej nici, przy poliestrowych go nie stosuję, bo mi ten efekt za bardzo nie przeszkadza. Plus jak korzystam z cienkich nici i krótko je obcinam, to nie jest to tak widoczne jak tutaj.

Z tym że właśnie lniane nici nie mają tendencji do wysuwania się z dziur, zawoskowana lniana nić nie ma praktycznie szans żeby jakoś wyślizgnęła się z dziury :D
@Pepcioza: U mnie też myślę że się nie wysmyknie bo każdy szew ma supełek (nie wiem jak to się nazywa ale ian atkinson nauczył xD), plus w środku jest stalowa blaszka 1mm grubości prawie dotykająca nici więc jest kompletnie sztywny. Ale i tak przezornie robię te grzybki xD