Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moi rodzice chcą pierwszy raz w życiu jechać w Bieszczady. Poprosili mnie, żebym im pomógł ogarnąć. Ojciec wspominał o Wetlinie albo Polańczyku.
Jaką miejscowość polecacie? Ciekawą turystycznie, blisko szlaków. Chętnie przyjmę propozycje konkretnych noclegów.
Problem polega ma tym, że muszą się tam dostać komunikacją zbiorową z Poznania. Czyli pewnie pociągiem do Przemyśla i dalej autobusem.
Będę wdzięczny za pomoc bo sam nigdy w Bieszczadach nie byłem, więc nie wiem co im doradzić.
#bieszczady #gory #turystyka #wakacje #pytanie #wetlina #polanczyk
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mishkaliina: dzięki, rozumiem że busy do tych miejscowości to nie problem? Przemyśl jest ok jako punkt wypadowy, czy za daleko i lepiej pierw podjechać z przesiadką do Sanoka?
@dondon nie umiem w tym temacie pomóc, bo zawsze dojeżdżam w Bieszczady samochodem. Z Sanoka powinny być PKSy do tych miejscowości lub busy. Za to podróżowanie busami pomiędzy szlakami w sezonie to żaden problem
@dondon: Tak jak wspomniano wcześniej, celuj w Wetlinę, albo Cisną. W sezonie na trasie Cisna-Wetlina-Ustrzyki Górne jeżdżą busy, więc jak będą chcieli po szlakach pochodzić, to sobie podjadą.
Też jeżdżę samochodem, ale zdecydowanie lepszym wyborem dojazdu będzie moim zdaniem Rzeszów. Stamtąd jeździ nawet jakiś bezpośredni autobus na trasie Rzeszów-Wetlina, obsługiwany póki co przez PKS Jarosław, więc tam sprawdzaj konkrety, albo na jakiejś wyszukiwarce połączeń (np. e-podroznik). Ewentualnie z Rzeszowa do Sanoka,