Wpis z mikrobloga

O Boże najdroższy jak mnie ten zapach pozamiatał !!!
Etat Libre d'Orange Remarkable People Gdybym miał go przed moja listą top10, inaczej wyglądała by ta lista. To jeden z tych zapachów który niespodziewanie trochę na oślep wbije się w moje codzienne życie wyważając drzwi. Jest wyjątkowy, niepowtarzalny a czuję że może być sygnature scentem. Troszkę przypomina mi w bazie łagodniejsze wejście margieli jazz club, ale jest pod każdym względem lepszy. Nie za słodki. Kurde nie umiem go do niczego porównać, jest cholernie wyjątkowy jak ludzie którzy będą go nosić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Powtarzam rozbiórkę bo zostawiłem sobie go za mało:
Ten kto zadeklaruje najwięcej zgarnia flakon, bo kupuję drugi. Do zgarnięcia 70ml. NAPRAWDĘ WARTO.
Rozlewam po 2.5/ml + wysyłka. Preferuję tych co mają już u mnie opłacone paczki (mam od cholery wysyłania) albo odbiór Łódź

Wołam, nie przegapcie:
@Giggsy @HansLanda88 @dr_love @Mmmmmm @fuKlanAdraHrepuS @BialyApacz @b0Ls @nietopies @tage @mORGANInter @Smutny_jezdem @Your_Mother_Was_Cheaper @SERGIEJ_ROMANOV

#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - O Boże najdroższy jak mnie ten zapach pozamiatał !!!
Etat Libre d'Orange...

źródło: comment_vJQqd9mS0EZG6KREpsIy4xYIaiQplr2L.jpg

Pobierz
  • 37
Cofam ten shit z podobieństwem do Margieli. ELDO jest cholernym unikatem nie podobnym do niczego i tak wyjątkowym że w tym słodko-gównianym perfumiarskim mainstreamie teraz pozamiata każdą randkę i wyjście gdziekolwiek
@LeonMoczydupa: Przepraszam Cię ale tym razem w pierwszej kolejności będą ludzie którzy mają otwarte paczki, bo mam ich na prawdę dużo i nie chcę sobie dokładać jak nie muszę. Jesteś pierwszy jak nie uzbiera się 70. Wybacz mirku (,)