Wpis z mikrobloga

@Niewiemja O nic mi nie chodzi, jestem po prostu wychowany w zgodzie z tradycją narodu - każdy powód jest dobry do tego żeby ponarzekać i #!$%@?ć się z kogoś innego. Powiem więcej - szanuję za wykonanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w sumie ja się takimi pierdołami nie chwalę, lubię sobie podłubać i tyle, zawsze to trochę rozrywki ))¯_(ツ)_/¯
A w sumie ja się takimi pierdołami nie chwalę, lubię sobie podłubać i tyle


@Danicen: Ja też sie zazwyczaj nie chwale ale teraz postanowiłem sie pochwalić. Teraz robie sobie zegar z kawałka pniaka, też sie pochwale jak zrobie. Brakuje mi pochwał xD
@Niewiemja Meble z palet fajna rzecz, szkoda że wyrzuciłeś. A dłubie nic konkretnego, po prostu wokół domku zawsze pełno roboty. Bruk położyć, odnowić gładzie i odmalować, regipsy #!$%@?ąć, parkiet poprawić, takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Danicen: No fajna rzecz, tym bardziej, że jak potem patrzyłem po internetach to np. takie wiszące łóżko, które mi sie udało zrobić z połączenia hamaka i palet kosztuje jakieś 7k :D No to takie normalne rzeczy sobie dłubiesz. Też takie dłubie, mam cały dom w sumie na utrzymaniu + bawie sie w ogrodnictwo to na działce też dłubie