Wpis z mikrobloga

  • 76
@NorskArisk: np. ludzie zainteresowani historią Polski, II WŚ...
Przy okazji takie wpisy przypominaja nam, ze ludzi pamietajacych czasy II WŚ jest coraz mniej. Warto zbierac informacje od osób, które przeżyły II WŚ, zawsze są to dodatkowe informacje, dzieki ktorym historia naszego narodu jest bogatsza
  • Odpowiedz
  • 6
@Unifokalizacja: niestety juz nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ciesze sie, ze zdazylem go odwiedzieć. Był naprawdę kochanym i dobrym człowiekiem. Cały czasu dopytywał o swojego prawnuka, który był jego oczkiem w glowie.
  • Odpowiedz
@czehuziom , współczuję i najszczersze kondolencje z mojej strony . Dzięki takim osobom mamy na swój sposób wolny kraj i chyba najbardziej przykre jest to, że te osoby w ostatnich latach spotykają się z ignorancja i szkalowaniem ze strony młodych ludzi , którzy będąc w ich sytuacji w życiu nie podjęli by się takiego poświęcenia , jak walka z okupantem. Dzisiaj w modzie jest śmieszkowie z żołnierzy AK , Wyklętych i zaznaczam
  • Odpowiedz
@czehuziom na każdego z nas przyjdzie pora, a twój dziadek dożył ładnego wieku i tego o co walczył czyli wolniej Polski, więc chyba miał spełnione życie (mam taką nadzieję).
Wyrazy współczucia dla całej rodziny, pomodlę się za duszę twojego dziadka i niech spoczywa w pokoju

Swoją drogą trochę Ci zazdroszczę, pewnie usłyszałeś od niego wiele ciekawych historii
  • Odpowiedz
  • 9
@VonHautkopf: dziadek nigdy nie był sam, zawsze ktoś z nim mieszkał, moi bracia, kuzyn, ostatnio moja mama i ciocia (jego córki). Nie lubił samotności, ale samotny nigdy nie był, zawsze miał bliskich wokół siebie. Dziadek na pewno byl spelniony. W wieku 80 lat gral jeszcze w tenisa. Ponad rok temu pracował jako Skarbnik w swoim stowarzyszeniu...
  • Odpowiedz