Wpis z mikrobloga

Hej, od niedawna wpadłem pomysł, żeby nagrywać czytanie kawałków mojej książki i rzucać to na youtube. W trakcie tego procesu pojawiła się w mojej głowie myśl: "Może jest na wykopie ktoś, kto chciałby żebym przeczytał jakiś kawałek jego twórczośći (do 15 min.) i zamieścił to w sieci?". No właśnie, jest ktoś chętny?

#fantastyka #fantasy #ksiazki #tworczoscwlasna #niesmiertelny
  • 14
@skrybaArtura: dawaj o serwerowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo to

Drogie mirki. Piszę tę historię ku przestrodze wszystkim tym, którzy nie rozgryzają mentosów od razu po włożeniu do ust.

Otóż ja i moja dziewczyna poszliśmy na studia do różny miast. Po miesiącu rozłąki zdecydowaliśmy się wreszcie spotkać, a jako że byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, postanowiłem zrobić jej minetę.

Zawsze mi się to podobało, ale tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emil1803: jest kilku nawet

@Piottix: no niestety, od czasu jak Nadol pierwszy raz wbil 100k subow to na peczki sie zrobilo piwniczakow ktorzy uznali czytanie past za swietny sposob na kariere jutubowa. Szkoda tylko ze praktycznie wszyscy ledwo ogarniaja czytanie jako takie a co dopiero jakies tam dykcje, intonacje czy ekspresje glosu.
@jast: Szczerze to nie znam lepszego sposobu na naukę niż po prostu spróbować robić rzecz, której chcesz się nauczyć. Jeszcze fajniej jest z tym wyjść do ludu, bo wtedy można usłyszeć między innymi konstruktywną krytykę, która pomoże w dalszym rozwoju umiejętności, którą usiłujesz posiąść.