Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Słucham jakiejś playlisty na komputerze. Pauzuje, wyłączam kompa, wychodzę. Odpalam appke na komórce. Jest jakiś sposób żeby wznowić odtwarzanie tam gdzie je skończyłem na kompie? Bo ok, widzę że da się "wysłać" stan odtwarzania z kompa na telefon, a da się go "pobrać"? #spotify #spotifyconnect
  • 8
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: ale suabo. Fajnie by było jakbym mógł zakończyć odtwarzanie na jednym urządzeniu i potem na innym wznowić w tym samym miejscu. To brzmi jak zupełnie bazowa funkcja.
  • Odpowiedz
@Marmite:

zakończyć odtwarzanie na jednym urządzeniu i potem na innym wznowić w tym samym miejscu

Przecież tak się da, może Ciebie źle zrozumiałem, jak ja się łącze na PC od telefonu to od razu łapie miejsce gdzie i co słucham i jak klikam aby szło przez PC to nawet nie ma zacięcia, na odwrót to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież tak się da, może Ciebie źle zrozumiałem

@MrPawlo112: wyjaśniłem w pierwszym poście o co mi dokładnie chodzi. Owszem, będąc na kompie mogę sobie kliknąć "odtwórz na komórce" i wtedy na komórce mam od tego samego miejsca (o ile urządzenia są w tej samej sieci WiFi). Ale jak tego nie zrobię, to po włączeniu Spotify na komórce mam to, co odtwarzałem ostatnio na komórce - a nie to, co na komputerze.
  • Odpowiedz
@Marmite też mnie to wkurza, ale jest sposób na to. Jak włączysz na komórce to nie rób nic, a na kompie daj play, nawet na sekundę. Wtedy komórka się ogarnie i zsynchronizuje.
  • Odpowiedz