Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#gownowpis #pcmasterrace
To uczucie gdy pobrałes to słynne San Andreas dla nostalgii i twoja karta grafiki nie utrzymuje stałych 30 klatek xD
Już nie mówię że musiałem nakombinowac by ją w ogóle odpalić na win 10 koniec końców poszło... Na zintegrowanej grafice.
Gdybym wiedział to bym odpalił na PS2 czy Xboxie xD
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TymRazemNieBedeBordo: Moja GTX 1060 6GB spokojnie tyle utrzymuje, ale ustawiłem limit na 30FPS, bo silnik RenderWare dostaje #!$%@? jak wyciągasz więcej niż 30FPS. Także jak nie będziesz mógł pływać czy też będziesz napotykać się na inne problemy, włącz limitowanie FPS.

A, i nie zapomnij o zainstalowaniu SilentPatcha, bo granie bez tego to herezja. Mówię ci, naprawdę warto.
  • Odpowiedz
@Amasugiru: dobra, więc mam laptopa ze zintegrowana kartą intel hd 4600 i główną kartą gtx 765m. Windows 10 pro z najnowszymi updateami. Gdy włączałem po spatchowaniu silent patchem gta sa pojawił się monit wyboru monitora ( w którym miałem kartę graficzną gtx 765m) ale gra w zależności od tego co pokombinowałem z ustawieniami kompatybilności, albo zawieszała się po intrze albo nic się nie działa. Zainstalowałem patch z tego tutoriala: https://www.youtube.com/watch?v=D-5uQFZbVXQ ,
  • Odpowiedz