Wpis z mikrobloga

Ciasto w typu death by chocolate ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jako że kupiłam sobie zestaw foremek do tortów, a torty nie należą do niskokalorycznych deserów, postanowiłam odkopać stary przepis na tort z buraka. Tym razem zamiast upieczonego, dałam surowego i to sprawiło, że burak jest bardziej wyczuwalne, ale ciul z tym, CZEKOLADA (ʘʘ)
Jak ktoś lubi mocno wytrawne kakaowe ciasta z kleistym ciężkim kremem, to polecam tego skurczybyka. Może być naładowany toną cukru, jak i prawie bezcukrowy, może być #bezglutenu (tak jak ten) albo na zwykłej mące. No i na plus może dla niektórych to to, że jest całkowicie wegański. Ale nie musi być ¯\(ツ)_/¯
#gotujzmatra #gotujzwykopem #weganizm #gorzkaczekoladaboners i tu przy okazji #paleo

Zdjęcia gówniane, bo mi się nie chciało, a tort wygląda tak se o, bo robiłam go wieczorami po pracy. Nie był na pokaz ¯\
(ツ)_/¯

matra - Ciasto w typu death by chocolate (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jako że kupiłam sobie zestaw f...

źródło: comment_eFR0EzKuDLcSzcsluLCthpWDFVp7moHg.jpg

Pobierz
  • 22
@aRonja: dziękuję, choć robiłam ładniejsze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@root8: proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://nie-umiem-gotowac.blogspot.com/2016/09/czekoladowo-kawowy-torcik-brownie-z.html
tylko tak - miodu polecam dać więcej niż w przepisie, bo jak ktoś nie jest mało słodki, to może się zdziwić, ogólnie watro próbować przed pieczeniem. No i kwestia mąki, żeby to była mąka, a nie zmielona kasza, bo w tamtym torcie mi to faktycznie
@Beryl_88: a dobrze zarabiasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CKNorek: wiesz co, no jeszcze jest ok 3/4, ale na jutro muszę odłożyć znajomej spory kawałek i nie wiem czy druga też nie będzie chętna, także ten ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CKNorek: nieprawda, masz zaproszenie do nas od nie wiem jak dawna i to Ty nie skorzystałeś. Straciłeś swój kawałek tortu, pszykro mi ¯\_(ツ)_/¯

@jablkawmasle: polecam, nie jest trudny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@notoelo: osobiście wolę marchewkowe ciacha, bo mocne kakaowe/czekoladowe to nie do końca moje smaki, ale muszę przyznać, że ten właśnie jest naprawdę WOW ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziękuję ʕ
@matra: Oj nieee, marcherkowe jest pyszne w wersji piernikowej, ale to czekoladowe z buraka to największe odkrycie piekarnicze mojego życia. Kocham pasjami bo to 1/2 kaloryczności oryginału :D:D