Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do pasków obu kolorów - jakie są wasze najbardziej wyuzdane fantazje erotyczne, ale takie, które jesteście gotowi zrealizować?
(dla wyjaśnienia: jeśli myślicie o trójkącie, ale wiecie na 100 proc., że tego nie zrobicie, bo #!$%@? wam związek, to nie wpisujcie)

#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 42
AnonimowyŻul: - zafundować niebieskiemu orgazm przez masaż prostaty - jesteśmu na etapie palca :P może za jakiś czas pozwoli mi na zabawy wibratorem :3
- brutalny facefucking
- anal + wibrator
- seks na zewnątrz z lekkim zabarwieniem ekshibicjonistycznym ;)
w ogóle ostatnio myślałam, żeby zrobić niebieskiemu moją sexbucketlist(na szybko udało mi się wymyśleć 17 pozycji XD), ale nie wiem, boję się, że wyjdę na jakiegoś dewianta albo coś :D

Zaakceptował:
RadosnyMorderca:

Ja będąc w 7 letnim zwiazku w dalszym ciągu nie potrafię nakłonić niebieskiego do masowania prostaty. Po komentarzach widzę, że wiele kobiet ma takie fantazje. Ale mój niebieski mocno #nohomo i mimo, ze widzę że chce to i tak nie ma opcji ()


bardzo sluszne podejscie niebieskiego. Marek Kotoński w swoich wykladach uczyl, zeby nigdy na takie cos nie pozwalac kobiecie bo wtedy
Ogórek kiszony: Związać panne, opaska na oczy i rozgrzewać powoli, w późniejszym etapie już oralnym, jak będę widział, że dochodzi to zwalniać tempo, lub nawet przerywać tak żeby nie doszła... i tak kilka razy, a jak już będzie bardzo skomleć to doprowadzić ją, ale nie za szybko. Mega orgazm gwarantowany, laski za to potrafią się fajnie odwdzięczyć ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
SilnaŻona: Każda nowa dziewczyna w pewnym momencie o to pyta, a ja zawsze odpowiadam, że nie mam. Z jednej strony wiem, że nie ma w tym nic złego, a z drugiej - czuję jakąś presję, oczekiwanie, że czymś je zaskoczę. A mi tak naprawdę wystarczy seks klasyczny plus dobre obciąganie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaakceptował: marcel_pijak}