Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert: W zasadzie poza YT działa prawidłowo. Ogólnie rzecz biorąc, ten problem występuje już od dawna. Oglądam film, długo się ładuje, nagle wczytuje się 144p. Odświeżam, idzie 1080p. Otwieram drugi, normalnie. Otwieram trzeci, idzie 720p, za chwilę schodzi do 144p. Muszę odświeżyć. 1080p. I tak dalej.
@OrangeEkspert poza YouTube i twitch internet działa nawet dobrze. Przy grach nie scina netflix działa dobrze, ale wszystkie filmy jakie by to nie były na YouTube to nie da się oglądać
@OrangeEkspert: Mam orange światłowód, niezależnie od rodzaju połączenia serwis youtube kuleje. Filmy się nie buferują, a jak już to w jakości 144p(po czym i tak łapią zwiechę). Nie ma znaczenia czy po lan czy wifi, wszystkie urządzenia to samo. Podpinam LTE plus czy cokolwiek innego to jest normalnie. Nie mam zastrzeżeń do Waszych usług, ale youtube działa u Was dramatycznie
@Cicion: @OrangeEkspert ja mam takie same problemy w Olsztynie, ponoć wynika to z jakiegoś gówna po stronie Orange (routing). 1Gbps po kablu działa na YT gorzej niż 4Mbps 3G na wsi. Oczywiście na speedteście pełny gigabit 24/7. Poniżej zrzut z teraz, ale teraz to mi YT nie zacina (nawet 8k lata bez problemu), problem zaczyna się wieczorem gdzie YT nie da się oglądać mimo że Speedtest lata jak szalony, pliki pobierają
Pobierz w.....y - @Cicion: @OrangeEkspert ja mam takie same problemy w Olsztynie, ponoć wynik...
źródło: comment_FQwkfyTC2e7FumMk599Op13UTADdiAo9.jpg