Wpis z mikrobloga

Pozwoliłam sobie dodać wczorajszy wpis po raz drugi, bo teraz mam mętlik, mam nadzieję, że wypowie się więcej osób, pomóżcie!

Halo Mirko, jest tu ktoś spod tagu #taniec #taniectowarzyski?

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam kilka miesięcy temu, więc jestem jeszcze świeżakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam wygodnych butów na trening, póki co ćwiczę w zwykłych trampkach, ale ostatnio wpadły mi w oko #buty na pic rel.

Czy ktoś może podzielić się opinią czy są warte zakupu? Faktycznie wygodniej się w nich tańczy?
Dobrze się "zginają"? (mam wrażenie że trampki mają zbyt sztywną podeszwę).
Jeśli są spoko, gdzie najlepiej kupić?
Nie chcę butów na słupku/szpilce (przynajmniej na początku, może później jak będę więcej umiała), może zamiast tych ze zdjęcia faktycznie lepsze będą baletki?

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #mirabelkopomusz i może jeszcze #rozowepaski choć nie tylko. Z góry dzięki!
MilowyLas - Pozwoliłam sobie dodać wczorajszy wpis po raz drugi, bo teraz mam mętlik,...

źródło: comment_17gvjKnE4zZmWu6FhMi9E5ec1Ao8nt6W.jpg

Pobierz
  • 8
@MilowyLas: Nam instruktorzy mówili, że takich butów nie polecają na początek przygody z tańcem. Poszukaj sobie butów treningowych do tańca towarzyskiego (practice) - mają niski obcas, odpowiednią podeszwę (pisał o niej Venomik w twoim wcześniejszym poście) i nie są tak błyszczące/brzydkie jak polecane w linkach. Moje koleżanki strasznie je sobie chwalą. Znajome też tańczą w balerinach lub najtańszych tenisówkach, które się trochę ślizgają na parkiecie.
Powsinogaszszlaja też dobrze mówi, rozmowa z