Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa jest bardzo poważna! Dziewczyna na samym poczatku kiedy zaczęliśmy się spotykać powiedziałam mi ,że jest dziewicą i nie chce żebym na nią naciskał w kwestii seksu.
Minęło pięć miesięcy, a ja dowiaduje się, że znajomy pisał z nią na #tinder, umawiali się na seks u niego, prowadzili zboczone rozmowy, pisała co lubi i robiła i okazał mi ich rozmowy na fb.
Wróciłem do siebie i nie wiem co robić. Jestem, #!$%@? i nie chce na razie dzwonić ani rozmawiać. Może to były tylko fantazje, a z drugiej strony jeśli mnie okłamała to nie chce jej widzieć na oczy. K***a! ze mną unika kontaktu fizycznego, bo mówi że nas to zbliża i może jest #!$%@?, a z jakimś mirkiem pisała o obciąganiu mu, mimo że gadali jeden dzień. Co mam zrobić, bo jeszcze do spotkania ze znajomymi zależało mi na niej, a teraz czuje obrzydzenie!(,)

#zwiazki #tinder #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
Jan Matejko: Tez bym sie strasznie #!$%@?, pokaz jej te screenshoty i kaz jej sie z tego tlumaczyc. Pewnie bedzie mowila ze to tylko fantazje i tylko tak pisali, nie badz glupi i nie wierz jej. Mozesz to sprawdzic tylko w jeden sposob czy jest dziewica i sie przekonac czy mowila prawde, zreszta 5 miesiecy to troche dlugo nawet jak na dziewice.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Tak trudno skonfrontować to tj. zapytać o wuj tu chodzi, że musisz tu pytać? xD


@PrinsFrans: tak, bo ona jako różowa wyjaśni sprawę, a nie odwróci kota ogonem i zrobi z niego creepa, stalkera i hui wie co jeszcze xD z terrorystami i kobietami się nie negocjuje/dyskutuje..