Wpis z mikrobloga

Kurcze, z jednej strony brawa za odwagę, że wrzuciła zdjęcia sprzed operacji jako jedna z nielicznych "gwiazd". Ale z drugiej strony szkoda, że nie mówi całej prawdy na ten temat. Teraz wmawia swoim fankom, że usta powiększył jej aparat na zęby, a nos jej się zmniejszył bo schudła. Co raczej by dało odwrotny efekt bo jak się chudnie to nos się wydaje większy w stosunku do mniejszej twarzy.

No cóż, kolejny dowód, że nie ma brzydkich ludzi są tylko niedoinwestowani ;)

#ladnapani #ewelinalisowska #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_Cb7a4WcZRiWqiS2Hys9GBQST5XRNffiR.jpg
  • 84
@nika_blue: > omysłów na temat powodu jej mocno zmienionego wyglądu było tak wiele, że w niedzielę wieczorem gwiazda zdecydowała się odnieść do plotek podczas specjalnej transmisji live na Instagramie. Lisowska przyznała się, że pół roku temu rzeczywiście powiększyła sobie usta kwasem hialuronowym.

- Powiększanie usta bolało mnie bardziej niż robienie tatuażu. Teraz czekam, aż mi to zejdzie. (...) Czy była to dobra decyzja? Nie wiem. Czy tego potrzebowałam? Niekoniecznie. Nie wiem,
@nika_blue: Bez sensu takie porównania. Na zdjęciu po lewo mamy 14-15 letnią dziewczynkę, po prawo młodą kobietę.

Mam w folderach od groma zdjęć z ostatnich klas podstawówki/początków gimnazjum i większość dziewczyn z klasy wyglądała okropnie, łącznie ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°). To taki paskudny okres, w którym mieszają się rysy dziecka i nastolatka, a wszelkie niedoskonałości przestają być urocze tylko szpecą. Plus w tamtych czasach takie
Bez kitu. Nos zmniejszony, usta powiększone, brwi podkreślone, a cera nie wiem papierem ściernym walnięta i potem odnowiona. Ale wygląda teraz bardzo korzystnie. No cóż do biznesu więc dostała się ładnym śpiewem a nie wyglądem
z drugiej strony cięzko jest sie przyznać do tego jak bardzo się siebie nie lubiło.


@ramionko: Co to za #!$%@?? Myślisz, że ktoś byłby chętny pociąć się i za to płacić żeby lepiej wyglądać DLA SIEBIE?
To jest bardzo istotne dla kariery. W USA każdy na wyższym stanowisku chodzi na zabiegi mające wybielić, wyrównać zęby. Masowo ludzie poprawiają ciało nie tylko celebryci. Łatwiej się wybić, łatwiej awansować. Oni to wiedzieli wcześniej
@cat_skeleton na zdjęciu miała 17 lat. Tak, kiedyś 17-18l-latki wyglądały jak dzisiejsze 12 ;). Albo po prostu dzisiaj 17 robią się na dwudzistoparolatki. A ciekawe skąd taka moda? Właśnie od przerobionych "influencerek".
@makarony dzisiejsza medycyna estetyczna jest na tyle zaawansowana, że te zabiegi już nie podchodzą pod "operacje". Kiedyś żeby mieć prosty nos trzeba było go operować pod narkozą. Teraz idziesz i na żywca Ci wstrzykują kwas w krzywe miejsca i po kilku minutach nos wyprostowany. Z tym, że jest ciut większy ale optycznie lepiej wygląda bo się niweluje asymetrie czy dorabia szpiczasty czubek :) I już można mówić, że operacji nie było.
@LowRyder_ nie no bez przesady. Nie chodzi mi żeby ją obrażać. Wszystkie nastolatki wyglądają dziwnie w trakcie dorastania. W sumie to nawet urocze, że kiedyś 17 latki wyglądały jak dzieci. A teraz to nie wiadomo czy dziewczyna ma 15 lat czy 25.
@alicjaxoxo jasne, ja nie mówię, że operacje są złe. Faktycznie są przypadki gdzie optycznie to bardzo pomaga i fajnie wygląda. Myślę, że 90% sławnych osób coś pojawiało (w tym faceci, np. Ronaldo, Tom Cruise) I faktycznie wyglądają lepiej. Grunt to nie przesadzać. Nie podoba mi się tylko ściemnianie i udawanie, że to natura albo dieta zmieniająca rysy twarzy. Niestety młode dziewczyny umierają bo chcą być jak Kim Kardashian i sobie wstrzykują tłuszcz
@CJMac nie no bez przesady. Po prostu miała tam też niekorzystne światło, fryzurę i zero makijażu. 10 lat temu nie było filtrów na instagaramie więc tak właśnie ludzie wyglądali na zdjęciach ;)
@Smartek no niektóre kobiety się rodzą piękne. Ale faktem jest, że dzisiejszy kanon piękna to genialny chwyt marketingowy. Korporacje zarabiają miliony na wmawianiu kobietom (mężczyznom trochę też), że są brzydkie i potrzebują wydawać kasę na makijaż, nowe ubrania, fryzjera, stosty kosmetyków i dziwne diety. Niestety bardzo dużo firm zarabia na zaniżaniu poczucia własnej wartości u ludzi.
@heyyougotdrugs akurat za granicą właśnie w takim wieku robią dzieciom operacje. Myślę, że w Polsce jeszcze tak ludzie nie świrują ale za granicą poprawiają nastolatki żeby potem ściemniać, że właśnie "wyrosły" z krzywego nosa czy małego biustu.
@miqel nie no do biznesu dostała się dzięki udziałowi w talent show. Na pewno wygląd jej nie przeszkadzał ale głos też ma dobry. Na początku zapowiadała się na rockową piosenkarę i chyba zdobyła tym popularność. Niestety z czasem wyszło, że raczej zostanie kolejną pop lalką. Widocznie to się lepiej sprzedaje dzieciom.
@masz_fajne_donice no tak, u nas jeszcze sobie wszyscy tak nie mogą pozwolić na zabiegi więc walą make up. Ale na zachodzie ta moda na operację już poszła trochę za daleko moim zdaniem. Co innego sobie wybielić i wyprostować zęby (to powinno być refundowane z NFZ moim zdaniem ;) A co innego wstrzykiwać sobie tłuszcz w tyłek żeby miał 1,5 metra obwodu.

Przykładowo w latach 90 wymyślono modę na silikonowe cycki. Teraz nas