Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam wydaną karciankę - w ogromnym skrócie - wygrywa ten kto będzie miał najwięcej długu, czyli wprowadzi socjalizm. Podsunięto mi pomysł na rozszerzenie tego o dodatkową frakcję (obecnie są trzy). W związku z tym mam pytanko do was - czy np. Wenezuela jest dobrą opcją na rozszerzenie?
Zdjęcie na ogarnięcie tematu
#grybezpradu #zainteresowania #pytanie w sumie trochę #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Omenu - Mireczki, mam wydaną karciankę - w ogromnym skrócie - wygrywa ten kto będzie ...

źródło: comment_7YghgX8VOtRFZDYOAvX158uTcI3VOARr.jpg

Pobierz
  • 20
@deryt: Jest to symbol często przez różne bojówki i rebeliantów wykorzystywany. Oznacza siłę, gniew i takie bzdety "jesteśmy silni i zmienimy (rząd, ustrój, prawo, cokolwiek)". Dlatego idealnie mi do neomarksistów pasowało:)
@bartleby: Często banana widzę u ludzi, którym przedstawiam założenia:) póki co to dopiero zamysł na frakcję-jeszcze stworzyć karty, zbalansować, grafiki et cetera. Ale może jeszcze w tym roku udałoby się to wydać:)
@Omenu: Wenezueli osobiście bym nie wrzucał, bo to tylko chwilowy medialny trend...
Byłoby miło gdybyś umieścił wersję print'n'play w sieci, bo tak naprawdę to nie wiadomo o co chodzi z Twoją grą :p
(a chętnie przetestowałbym coś innego niż secret hitler)
@laki1: Te 3 frakcje to różne pomysły z czasów ustroju słusznie minionego oraz z naszej wolnej RP. A tu po prostu dojść może rywalizacja z obcym "mocarstwem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Omenu: Nie znam zasad nie wiem na czym gra ma polegać, ale dla mnie pomysl na to ze do 3 frakcji jako dodatek dodajemy że ktoś gra Wenezuelą wydaje się z czapy, jakby zabrakło pomysłów na inne frakcje.
@laki1: Oczywiście Wenezuela sama w sobie byłaby wzorem dla nowej frakcji. Po prostu byłaby ona oparta na południowo-amerykańskiej odmianie socjalizmu:) A gra polega na wykładaniu kart i tworzeniu własnego długu albo przeszkadzaniu w zadłużaniu się przeciwnikowi. Tak w ogromnym skrócie
@Omenu: Mhm, troche materialow przeciez masz, napisac zwiezly artykul o pomysle, zarys mechaniki plus filmik do rozgrywki od Liskowica i znalezisko gotowe. Jeszcze jakies rozdajo, to sie mircy rzuca jak psy na kielbase ( ͡° ͜ʖ ͡°)