Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Chcę kupić szczeniaka labradora - najlepiej czekoladowa suczka. Znacie jakieś sensowne hodowle ze śląska lub okolic (do 50-60km od Katowic). Nie chcę się naciąć na jakiegoś z pseudohodowli, bo po pierwsze strasznie chorują a po drugie nie chcę wspierać tych świrów:)
#pies #labrador #szczeniaki
  • 16
@robak787: no pewka, to szybko zleci taka podróż, ja po #piesekpremier jechałam 500 km w jedną stronę i to nie jest jakiś wielki problem. Oczywiście jest olbrzymia szansa że znajdziesz psa znacznie bliżej, ja się zakochałam i nie było odwrotu :D

tka jak napisałam, polecam napisać na grupie którą zapostowałam oczywiście z uwzględnieniem skąd mniej więcej jesteś i na pewno tam coś doradzą, siedzi tam zarówno dużo hodowców jak i mega
n.....a - @robak787: no pewka, to szybko zleci taka podróż, ja po #piesekpremier jech...

źródło: comment_F5rGgmI9aLcAoanyNHHA6bYQtdrv4wlU.jpg

Pobierz
@L3stko: poleca też sprawdzoną przez siebie hodowlę, widzę że w aktualnych miotach rodzice przebadani. Wygląda wszystko barddzo fajnie


@nama: ja akurat po mojego sierściucha jechałem pod Poznań ale planowaliśmy właśnie w Kwiecie Pustyni, tylko wtedy mieli wyłącznie kremowe. Następnego wezmę najpewniej już u nich.