Wpis z mikrobloga

@muak47: może to jakaś weryfikacja idiotów, bo jak im ktoś wyślę zdjęcie dowodu to będzie jednoznaczne z byciem niespełna umysłu. Korzystałam z tej aplikacji długo, ale będę musiała się z nią pożegnać
@muak47: możesz też podpiąć pod SkyCash kartę (taka na drobne wydatki) i wtedy nie musisz podawać danych, bo SkyCash będzie tylko pośrednikiem i nie będzie przechowywał pieniędzy.
@muak47: Generalnie mam podobne podejście, i rezygnuję z usług, które nie są absolutnie mi potrzebne. Jeśli już muszę podać jakiś dokument (revolut), podaję prawo jazdy. W razie wycieku, nikt przynajmniej nie weźmie na to kredytu czy chwilówki.
@muak47: nie wiem jakie miasto ale sprawdz mobilet. Poza tym nie trzeba weryfikować skycasha jesli nie chcesz uzywac jego wbudowanego konta a tylko podpiąć kartę i placic w ten sposob (tylko coś pamiętam ze za bilety kartą się dalo a za parking chyba nie). W każdym razie mobilet nie ma tych problemów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muak47: @prawdziwek: Jeśli to Warszawa, to najprawdopodobniej od marca jedyną opcją płatności za parking nie będzie już SkyCash, tylko mPay, bo SkyCash przegrał przetarg.