Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z programu #polskabezgotowkowa?
Zastanawiam się, czy poza opisanym rokiem gratis i później prowizją od płatności są jakieś dodatkowe, ukryte koszt (oczywiście poza ewentualnym wynajmem terminala)?
Jaki terminal wybrać, u jakiego operatora? Dodam, że terminal będzie wykorzystywany tylko mobilnie, więc mały, poręczny i z modułem GSM lub WiFi. Mam pewien typ, ale nie chcę go zdradzać, stąd moje pytanie :-)

#firma #dzialalnoscgospodarcza
  • 5
@kris666123: Tutaj jeden z operatorów oferuje fajny, mobilny terminal, który po roku przechodzi na własność bez żadnych abonamentów. Prowizja na poziomie 0.69% (Visa), 0.79% (Maestro) i 0.29% (Blik), fakt, że niektórzy mają niższe prowizje (chociaż operatorzy bardzo niechętnie chwalą się wysokością prowizji), ale obroty też nie będą jakieś gigantyczne... Oczywiście te prowizje dopiero po roku, pierwszy rok bez żadnych opłat.
to trochę ściema


@kris666123: XD Sumup też bierze udział w programie Polski bezgotówkowej.
@husky83: Oferta o której mówisz, czyli eService z terminalem D220 to dobra oferta, biorąc pod uwagę, że dostajesz urządzenie na własność i potem brak abonamentu i rozsądne prowizje. Przykładowo taki sumup bierze 1,49% od transakcji, więc dużo więcej.