Wpis z mikrobloga

Wracam mireczki do wowa, po przerwie od wyjscia Nightholda. Jak wygląda kwestia profesji? Na legionie robiłem tony hajsu na skining>crafting>(epic disenchant)>obliterum. + herby

Nadal istnieje podobna metoda zarobku? Brać skining + lw?
#worldofwarcraft
  • 6
@Markizek: Nie, obecnie jedynie alchemia + herbalism gwarantuje stały zarobek na rozsądnym poziomie. Obecnie nie da się craftować wysokopoziomowych przedmiotów na handel a jedynie na własny użytek, BoE wycraftujesz max 340 ilvl czyli poziom normalnych dungów, z HC dungów lecą już 355 więc kompletnie nieopłacalne, a do tego drogie w produkcji, bo wymagają expulsomów, czyli reagenta, który możesz otrzymać jedynie poprzez alchemię bądź niszczenie w specjalnym urządzeniu przedmiotów z czego odzyskujesz
@Tasde: Jaki średni zarobek przy tych profesjach? Przy połączeniu JC+Mining ledwie 15k tygodniowo, przy czym też nie loguje się codziennie.
@Xemioza: Ale widzisz tutaj nie chodzi o zdobycie pieniędzy żeby mieć na coś, tylko farmienie dla samego siebie - jeden chodzi robi achievki, trzeci pvp, a czwarty sobie farmi. Na legionie zarobiłem ok 5-6 milionów bo po prostu lubiłem farmić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Whoa: W tym momencie Alchemia stoi na poziomie 700g-1000g flaskę, 200g-400g za potkę na staty (do tego jeszcze dodatkowe potki na HP, Manę, i kilka zastępczych do DPSu, ale nie znam cen). Jak wiadomo, dla kogoś bez alchemii wypadają przynajmniej 3 flaski na raid i pewnie około 40-50 potek. Do tego duże zużycie na wysokie M+.
Samo farmienie kwiatków jest w miarę proste i przyjemne (używając switchowania realmów jestem w stanie