Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

Info: W poprzednim wpisie źle wstawił się link i należy uważać przy przechodzeniu do poprzedniej części. Należy kliknąć dokładnie w tekst "Poprzednia", a nie w link przyległy.

-----------------------------------------------------
Przypis:
< Jakie informacje zamieszczam w tagu.
< Z jakich channelingów spisuję informacje, oraz jak oceniam ich autentyczność.
-----------------------------------------------------

A więc:

:::::::::: 492. Istnieją istoty, zamieszkujące inne światy, które urządzają sobie polowania na ludzi, tak jak ludzie urządzają sobie polowania na zwierzęta.

Polowania odbywają się na poziomie astralnym (poziom tuż nad materialnym), a zdobyczą jest nie ciało fizyczne, lecz ciało tzw. subtelne. Niemniej jednak ciało subtelne ma wpływ na ciało i umysł fizyczny. Po staniu się ofiarą człowiek odczuwa depresje, nerwicę, brak radości życia, myśli samobójcze itp. Takie symptomy wynikają z niskiego poziomu energii życiowej, którą żywią się te istoty. Tak jak my ludzie, aby przetrwać w fizycznym ciele, żywimy się energią kalorii pochodzącą z mięsa zwierząt, tak te istoty żywią się cudzą subtelną esencją życiową.
Tutaj wstawiam link do channelingu od jednej z takich istot, która upolowała sobie pewną kobietę, która zgłosiła się z problemami emocjonalnymi na sesję channelingowo terapeutyczną. https://youtu.be/JyfFLwhNDQ8?t=1802 (czas ustawiony). Takich przypadków jak ta kobieta jest mnóstwo.

:::::::::: 493. Człowiek o parapsychicznych zdolnościach ma większe możliwości bezpośredniej ingerencji w umysł drugiego człowieka niż demony i obcy.

Może nam się wydawać, że potężne demony i obcy mogą wszystko. Tymczasem, o ile mogą mieć rozwiniętą świadomość o tyle ich umysły są na tyle odmienne od naszych ludzkich, że ich możliwości bezpośredniej ingerencji w naszą strukturę umysłową są ograniczone. Ich ingerencje mogą mieć wymiar subtelny, wręcz niezauważalny, mogą wpływać na nasze tzw. ciała astralne.
Zaś ludzie o umiejętnościach parapsychicznych mogą bezpośrednio i dotkliwie wpływać na umysł drugiego człowieka, również na znaczną odległość.

Istnieją siły z "ciemnego rządu" które specjalizują się w tzw. mind control. Trenują mentalnych żołnierzy posiadających wysokie umiejętności parapsychiczne. Prawdopodobnie jest to powiązane z oficjalnym MK ULTRA.
Tutaj jeden z lepszych przykładów ingerencji jednego z żołnierzy z ciemnego rządu na osobę poddaną hipnozie (od 25 minuty): https://youtu.be/YcNYtG38Tl4?t=25m00s
Cała sesja jest poświęcona kobiecie, która ulegała powolnej agonii psychicznej przez ingerencje ludzi zajmujących się "mind control".
Co ważne, w tym channelingu wyszła ciekawa konkluzja tego dlaczego akurat ją spotkał taki los. Tak jak pisałem wielokrotnie ZAWSZE musi zajść jakiś rezonans. Negatywne siły nie mogą ingerować w kogoś według swojego widzimisie.

Tak więc, o ile zabawa w satanizm (co jest według mnie już głupotą) może mieć konsekwencje subtelne, o tyle astralna konfrontacja z ludźmi o wysokich mentalnie umiejętnościach i nieprzychylnie do nas nastawionych może skończyć się całkowita utratą umysłu, zapaścią, szaleństwem, samobójstwem itp. (!)To jest tylko mój wniosek na podstawie tego co widziałem w channelingach.
damianooo5 - #channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autors...

źródło: comment_tQyXMzXzvbbfyfz0sSc3JnD7Cc48PvE7.jpg

Pobierz
  • 18
naprawdę w to wierzysz?


@esci: Odruchowo usunąłem twój komentarz sorka.
Czy wierzę? Ja tu tylko sieję reptiliańską propagandę.

Tak poza tym, z ciekawości spytam. Czy wiesz w ogóle jak dokładnie działa mechanizm channelingu, czy jedynie postrzegasz to jako człowieka z zamkniętymi oczami wygadującego dziwne rzeczy?
@maze: próbowałem. Jednak nie praktykuję ponieważ wychodzi mi jedynie w metodzie 4 godziny snu i 30min pobudki co bywa problematyczne.
Bardziej skupiam się nad stworzeniem większego połączenia między "nadświadomością" a świadomością. Czyli innymi słowy rozwój intuicji. Wtedy nie tylko odkrywasz ciekawe rzeczy, ale i zdobywasz umiejętności które realnie przekładają się na życie realne.

Ta książka to autora Robert Monroe? :)
@damianooo5: no to w takim wypadku medytacja, praca nad cialem energettcznym, ew praca nad czakrami? Intuicja najlepiej wychodzi w polaczeniu z inwokacja roznych pomocnych bytow i upewnienie sie ze te niechciane nie maja wstepu
em, wychodzi ci ze spisz 4h30min?


@maze: 4 godziny snu, po czym wybudzasz się na 30 minut starając się jak najbardziej rozjaśnić umysł, po czym kładziesz się z powrotem. Dzięki takiej metodzie ciało wciąż jest w fazie wypoczynku/snu, ale umysł(wyobraźnia) już się wybudził. W takiej kombinacji łatwo wejść w stan OOBE/LD.
@damianooo5:

Mam do Ciebie pytanie. Oglądam te sesje Calogero Grifasi (zmieniły one mój wcześniej błędny pogląd na channelingi i hipnozę regresyjną) i wygląda na to, że hipnoza jest bardzo dobrym sposobem na identyfikację przyczyn różnych naszych problemów – oczywiście pamiętając, że w jej trakcie pojawiają się różne zniekształcenia albo jak to mówi Calogero tylko niewielki procent jest rzeczywiście precyzyjny – niemniej, podczas tych sesji fajnie wychodzi, dlaczego ktoś ma jakiś problem
@DantheriEmerro: Oczywiście możemy własną pracą nad sobą rozwiązywać swoje problemy, które mają swoje źródło na poziomie eterycznym. Za wszystkim stoi jakich psychologiczny mechanizm. Hipnoza po prostu pozwala na zajrzenie w najgłębsze zakamarki naszego umysłu. W hipnozie możemy rozpracować mechanizmy których rozpracowanie na jawie może zająć nawet lata.
Zaznaczam, że nie jestem ekspertem od hipnoz.