Wpis z mikrobloga

@WhippingQueen: może nie miałaś innych marek premium, bo i swiece, i woski yc, ze wszystkich marek premium są niestety najsłabsze. Typowa firma, która odcina kupony
@czikapu: warto dopłacac do marek premium, w tych tanich będziesz czuć parafinę, a zapachy będą płaskie, ale nie konkretnie do yankee, bo niektóre świece z Auchanu za 3 zł mają większą moc niż duże yankee, ale w tanie woski kompletnie niewarto iść
@WhippingQueen: Goose creek- dużo wiekszą moc, złożone zapachy. Wosk kupisz za ok 20 zł. Ale składa się z 6 kostek i jedna kostka pali się ok. 5h (u mnie nawet dłużej). I są o wiele wygodniej pakowane i nie kruszą się.
Kringle- ja kupuję za 8-9 zł, są podobne do goose creek- też na kostki, ale mniejsze; mają np. konwalię, ktora pachnie identycznie jak żywa
Bridgewater- one są drogie, ale zapachy
Catit - @WhippingQueen: Goose creek- dużo wiekszą moc, złożone zapachy. Wosk kupisz z...

źródło: comment_pwXsOhH5BcobC5k002GYZ8ODIazcLiD6.jpg

Pobierz
@Catit: Kringle znam, konwalii nie cierpię! Dostałam w zamówieniu z douglasa próbkę perfum w której była konwalia. Dla mnie to jak zapach toalety jest ;/
Do woodwick miałam robić przymiarkę i kupić sobie jakąś świeczkę ze względu właśnie na ten knot (ʘʘ)
Miałam kiedyś kupione coś w kostkach, ale w kształcie czekolady i słaby bajer był. Zobaczę potem jakie zapachy mam, bo zaraz spadam, ja wolę cytrusy,
@WhippingQueen: a wąchałas żywe konwalie? Bo perfumowe pachną inaczej, nie mowiąc o innych nutach, ktore są obecne w perfumach, konwalii tam pewnie prawie nie czuć. Kringlowa konwalia pachnie jak żywa. Z woodwick masz takie małe swieczki petite- one mają już ten knot, więc możesz przetestować. Jeśli lubisz takie zapachy to z ww w pierwszej kolejności green tea & lemon.
@czikapu: nigdy nie korzystałam z tych mini wosków, ale możesz spróbować, chyba ze masz większy budżet to od razu kup świeczkę, przede wszystkim wystarczy na dłużej i ładnie wygląda