Wpis z mikrobloga

@bl4desofglory:
@dupadupa1234:

Update. Oczywiście adapter z Alli nie działał. Więc zamówiony z Allegro działa. Koszt jakieś 26 zł. Dysk Samsung 970 Evo Plus. Mac wykrywa dysk. Mam niestety schody, bo chcę zrobić backup z Time Machine, ale, że dysk na którym jest ma kilka partycji to Mac już sobie nie radzi. Więc teraz robię backup na CAŁYM dysku. Za 3 godziny drugie podejście :) Będę informował.
@dupadupa1234: @bl4desofglory:

No i jest problem, chłopy. Mianowicie przy próbie odtworzenia z TM wyskakuje error. I koniec. Przy próbie zainstalowania Mojave z USB na nowym dysku, wyskakuje error. I koniec. Może się łudzę, ale obstawiam błąd backupu (jest na starym dysku) oraz błąd w nagranym obrazie Mojave na USB. Apple pisze, że usb ma mieć min 16GB. Ja wcisnąłem go na 8GB pendrive. Zajebiście by było jakby się dało postawić
@bl4desofglory: @dupadupa1234:

Update 2. Proces zakończony powodzeniem. Okazało się, że problemem jest sam dysk SSD na podmiankę. O ile Samsung 970 Evo spokojnie współpracuje z Mac'iem, to 970 Evo Plus już nie xD
Gdzieś na reddicie, ktoś dobry podesłał link do forum, gdzie były opisane wszystkie SSD, które działają z Jabłkiem i wybór miał paść na ADATA SX8200. A na innym forum ktoś poddał Corsair MP510. Dysk zamówiony z Komputronika
j_bateman - @bl4desofglory: @dupadupa1234: 

Update 2. Proces zakończony powodzenie...

źródło: comment_Dme0QY6DG2EJBd03GWPahUXaYpxcqWvE.jpg

Pobierz
@dupadupa1234: nic nie zauważyłem. Tak samo mówili o ssaniu baterii. Bateria zdaje się trzymać tyle co wcześniej. Żadnych anomalii póki co nie zauważyłem. Okaże się jak to będzie wyglądało na przestrzeni miesiąca.