Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 3 serii ankiet pt. ,,Malowania Bolidów w sezonie 2018"
Witam was moje ukochane mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dzień przed prezentacją najlepszego i najpiękniejszego bolidu w historii, bolidu który jak się będzie dobrze sprawował już na zawsze będzie miał specjalne miejsce w naszych sportowych serduszkach. Więc zanim tag #ankietyf1 uda się na krótki odpoczynek przed testami i sezonem zapraszam do niedługiej lektury, w wersji piśmiennej i obrazkowej.

Słowem wstępu- Podsumowanie będzie zdecydowanie krótsze niż dwa pozostałe podsumowania. Z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim Ankieta była zdecydowanie krótsza, po drugie nie wiem co można by tu skomentować odnośnie malowań bolidów- każdy ma swoje osobiste gusta artystyczne więc pochwalać / krytykować danego malowania nie widzę sensu, a nie będe się niemerytorycznie produkował tylko dlatego żeby jakiś tekst wisiał zbędnie. Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do właściwej treści

Przed przeczytaniem Ankiety
Dlaczego zrobiłeś 9 ankiet a nie jedną , dlaczego na zasadzie najgorszej a nie najlepszej?
Mógłbym się niesamowicie wyprodukować wykładając metodologię krok po kroku. Ale nie chce tego robić, jeżeli ktoś dociekliwy jest ciekawy moich rozpisań, zapraszam do komentarzy pod poprzednimi ankietami.
Ale krótko tłumacząc, co do ilości ankiet- zawsze staram się pilnować tego żeby ankieta miała w sobie jak najwięcej sensu, merytoryki i przede wszystkim żeby była wiarygodna, naprawdę, przed rozpoczęciem pisania ankiety zastanawiałem się . Uznałem że stworzenie serii ankiet będzie najlepszym rozwiązaniem - przytoczę jeden podstawowy argument :
Wyniki pierwszej ankiety (gdzie były wszystkie zespoły) https://www.wykop.pl/wpis/38601421/3-seria-ankiet-najladniejsze-malowanie-bolidu-w-se/ . Według tej ankiety Mercedes zajmuje egzekwo pierwsze miejsce a zwycięsca tej serii ankiet piąte. Ten wynik mógłby niektórych Mirków doprowadzić do palpitacji serca i rozległego wylewu ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Co do zasady najlepsze/najgorsze. Uznałem że lepiej iść od miejsca 10 do 1 niż 1 do 10 , w komentarzach pod innymi ankietami też to tłumaczyłem. Po prostu uznałem że to będzie najbardziej miarodajne rozwiązanie.

Jak wygląda podsumowanie
Będę przedstawiał kolejno wyniki ankiet o określone miejsca (10,9,8 itd.) Zespół który zebrał najwięcej głosów (będzie zaznaczany podgrubieniem) zdobywał dane miejsce w ankiecie i był eliminowany , czyli nie brał udział w głosowaniu o wyższe miejsca.

Przechodzimy do wyników ankiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miejsce 10
Haas - 21.3%
Williams - 19.4%
Force India (Racing Point) - 17.4%

Miejsce 9
Force India (Racing Point) - 25%
Williams - 20%
Mclaren - 17%

Miejsce 8
Williams - 34.1%
Zdecydowana wygrana Williamsa w ankiecie o miejsce 8.
Pozostałe zespoły miały po 13.9% i mniej.

Miejsce 7
Mclaren - 31.9%
Toro Rosso - 27.8%
Sauber - 11.4%

Miejsce 6
Mercedes - 28.3%
Sauber - 27%
Toro Rosso - 25.6%

Pierwsze zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mercedes który przez poprzednie ankiety mógł się czuć zdecydowanie bezpieczny, który w ankiecie o 10 miejsce był egzekwo najlepszy (czyli zdobył najmniej głosów) Odpada w nagłym stylu.

Miejsce 5
Toro Rosso - 52.4%
Sauber - 27.7%
Pozostałe 3 zespoły poniżej 7%

Miejsce 4
Sauber - 29.1%
Red Bull - 25%
Ferrari - 23.9%
Renault - 21.8%
Każdy zespół dostał przynajmniej 20% głosów, bardzo wyrównana walka. z której odpada odchodzący z Formuły 1 Sauber [*]

Miejsce 3
Red Bull - 38.5%
Ferrari - 31.3%
Renault - 30.1%

Ferrari i Renault łeb w łeb kto zwycięży

W walce o zwycięstwo system głosowania pozostał taki sam , głosowaliśmy na Najgorsze malowanie, czyli ten zespół który zyskał mniej głosów zdobył 1 miejsce

Miejsce 2
Ferrari - 63.7%
Renault - 36.2%

Miejsce 1
RENAULT

Zapraszam do komentowania i obserwowania tagu #ankietyf1
Następne ankiety będą z okazji testów, po testach znając mniej więcej siłę zespołów rozpocznę poważne ankiety w stylu ,,Kto zostanie mistrzem w sezonie 2019'' a pod spodem zamieszczam graficzne podsumowanie wyników tej Serii ankiet, co prawda wykonane w paincie, amatorsko ale tak tylko umiem ¯\_(ツ)_/¯ ,

Dziękuje za uwagę , życzę wam z Okazji Prezentacji FW42, Pięknych wrażeń, W Walentynki udanego spędzenia czasu a w sezonie 2019 szybkiego Roberta i szybkiego Williamsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #ankietyf1
jaxonxst - Podsumowanie 3 serii ankiet pt. ,,Malowania Bolidów w sezonie 2018"
Witam...

źródło: comment_7zw05gLGQ5Jh75ixq1SPoxUtMwiIrKcg.jpg

Pobierz
  • 3