Wpis z mikrobloga

Mirki znające temat #nieruchomosci w #warszawa #krakow i #poznan.

Budimex Nieruchomości zaczyna nową inwestycję we Wrocławiu, a dotychczas budowali mieszkania tylko w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Czy ktoś kto kupił u nich mieszkanie może sie wypowiedzieć nt. developera? Czy jest zadowolony, czy odbiory przebiegły bezproblemowo, czy nie było wałków wszelakich, i docelowo jak wygląda/ła jakość przygotowanych mieszkań?

Z najlepszymi,
Q.
  • 12
  • Odpowiedz
@Qrystus: Kraków + budimex - poczytaj sobie o osiedlu Avia (Avia + Orlińskiego). Jakość bardzo mizerna za stosunkowo - jak na Kraków - niską cenę za metr, problemy przy odbiorach - ja bym się mimo wszystko nie pchał w ich inwestycje. Zarówno na mieszkanie do zamieszkania, jak i mieszkanie na wynajem. Baaardzo dużo informacji znajdziesz na forach, które podesłał Ci @Samii i @Mysichwost
Dodatkowo możesz na fb znaleźć grupy mieszkańców Avia
  • Odpowiedz
Czy jest zadowolony


@Qrystus: przecież ludzie potrafią kupić totalny bubel i być zadowoleni.
Weź pogadaj z ludźmi branży to lepiej Ci powiedzą.
Kiedyś napisałem niepochlebną opinię o pewnej firmie, która naprawdę buduje słabo (oraz drogo imho) i zostałem zhejtowany, także ten.
  • Odpowiedz
@Qrystus: Budują terminowo - to największy plus. Z jakością jest ok, ale miałem parę uwag. Dobór materiałów średni, ale widzę, że u konkurencji jest podobna tendencja. To co na wizualizacji to rzeczywiście wybudują. Usterki poprawiają do miesiąca czasu, chociaż w umowie wpisują, że mają na to 3 miesiące.
  • Odpowiedz