Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Ludzie, czy ja jestem dziwny czy jak?
Jechałem wczoraj na egzamin na patent, w jednej z miejscowości minąłem powoli grupkę (5-6 osób) która dość "stanowczo" się lała, w sumie jeden z nich leżał i był kopany.
Ogółem wyglądało to bardziej na bijatykę żuli niż poważne pobicie, no ale krew się polała, w dodatku zauważyłem że walczyli chyba trzech na dwóch i jedna osoba się przygląda i w ogóle #!$%@? wie o co chodzi.
Stwierdziłem że wypadało by zadzwonić na 112 (997 już nie działa i przełącza na w. w. numer) i powiedzieć co, jak i gdzie, no ale... #!$%@? wie gdzie jestem xD Miejscowość to jeszcze wiem, ale ulicy ja ni znaju.
Jadę kawałek dalej, żeby zjechać i obczaić jaka jest ulica, ale widzę w oddali patrol policji.
Po krótkim "pościgu" mówię o co chodzi, policja jedzie za mną i zajmuje się grupą, jeden z gości miał już wtedy generalnie prawie całą twarz we krwi.
Koniec końców pojechałem dalej, no i jakoś mi się tak cieplej na serduszku zrobiło że może zapobiegłem jakiemuś uszczebrkowi na zdrowiu, może i nawet uratowałem życie komuś...

Jak to opowiedziałem kilku znajomym, to generalnie odbiór był "po #!$%@? się mieszałeś; konfident; bili się to trzeba było dać spokój."

Kurna

Czy ja jestem jakiś dziwny, czy w #polska jest aż taka wielka znieczulica i aż tak wiele Januszy?

#policja #zycie #pytanie #janusze #polskiepato (kradnę tag) #niewiemjaktootagowac
  • 9