Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy to ze mna jest cos nie tak czy Was tez tak bardzo #!$%@? gdy slyszycie słowa: kamerka, filmik, obrazek, płytaka itp??

Przecież to jak by rozmawiać lub pisać z moderacja wykopu.

Zdaje sobie sprawe z faktu że wedlug takich osób filmik to np. coś co obejrzeli na jutubie ależ do #!$%@? nędzy! To brzmi obrzydliwie!

Dlaczego? No dlaczego do #!$%@? wafla?
Ciekawy jestem czy idziecie do sklepiku po dronika, nastepnie kamerka w droniku krecicie filmik i robicie obrazki pejzazykow. Po wszystkim karteczki pamieciowe umieszczacie w laptopikach aby odpowiednimi laserkami nagrać płytki i rozeslac w kopertkach psiapsiom. Wsadzcie sobie te #!$%@? słówka w dupke.
#zalesie ##!$%@? #uposledzenie #bekazpodludzi
  • 26
@beroslaw: kamera, to była VHS wielkości mikrofalówki. Jak ide kupić "obraz do skajpa", to proszę o kamerkę.
Film, to się godzinę, albo dwie w kinie ogląda. Jak oglądam 5-minutowe gówno na YT, to jest to filmik.

Łap moje wypocinki i wbij sobie do móżdżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@na_rowerze_samochodem_360 xd :P
Ostatnio nic sie nie trafiło nie liczac winyli yes genesis itp ktorych ktos uzywal chyba jako podstawki pod garnki :( idzie sie zdenerwowac.

Wiesz, mam jakies 170 tytulow do opchniecia jak Cie to interesuje ale pieniadze ktore szukam nie sa symnoliczne :P
@beroslaw: zależy od kontekstu. Jak obrazek jest maly, a filmik krótki to mnie nie boli.
Ale jak ktoś pisze, że "przyszły pieniążki" (w kontekście wypłaty) czy też gada, że robi "jedzonko" to coś się we mnie przewraca.