Wpis z mikrobloga

@superloginbulwo ja lubię bardzo z wojasa szpilki, mają bardzo dobra jakoś i są dobrze wyprofilowane. Z kazara w ogóle mi się nie sprawdzają i niewygodne są okrutnie. Całkiem niezłe są też z hegos milano. Potrzebujesz jakichś konkretnych?
@superloginbulwo nie mogą ściskac palców, broń boże nie mogą być tak wyprofilowane, żebyś cały ciężar ciała miała na palcach, często bardzo wysokie obcasy tak mają. Musisz sprawdzić czy jak chodzisz/stoisz to stopa nie przesuwa się do przodu bo też będzie Ci zgniatac palce :).
@vkzk: @sillygiraffe: o zerknę sobie, bo coś za mną chodzą ostatnio jakieś takie buciczki. Moje z ryłko z efektima są wygodne bo mają platformę niewielką, ale strasznie wysokie, a szukam czegoś w miarę. Kazar okrutny jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale najgorsze jakie mierzyłam do Gino Rossi, nawet w sklepie były straszne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@vkzk: ja się właśnie skusiłam na takie piękne, niebieskie z paluchem na wierzchu (zgadnij ile palców u stóp mam pomalowane) i wiem, że MUSZĘ mieć wtedy ze sobą baletki na zmianę, na szczęście mam identyczne baletki co te szpilki, więc mało kto potrafi się skapnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)