Wpis z mikrobloga

#hykker #klawiaturamechaniczna #klawiatura

Ktoś wie dlaczego czasem jak włączam któryś skrót z fn (alt, crtl, nie wiem dokładnie który) to potem mogę pisać samo ąę,etc
albo backspace nie działa lub pod innym klawiszem jest? Jest też inna akcja mogę pisać duże litery jakby wciśnięty był shift, jak włącze caps lock to piszę małe. Jak to wyłączyć? po odłączeniu klawiatury dalej zostaje ta kombinacja, pomaga jedynie restart pc. W windows jest jakaś sztuka, która to włącza? Ktoś, coś? Hykker x range
  • 3
To nie to, jest jakaś kombinacja, która włącza te klawisze, jeżeli nie bawię się tymi klawiszami z wciśniętym fn to jest ok. Musi być jakaś ukryta kombinacja, która to włącza.
@no_names: A ważna sprawa, jak komuś cwierka ta klawia przy podświetleniu ala fala jakimkolwiek innym niż stałe to należy wymienić kondesatory smd na zasilaniu 3 sztuki (C9[5v], C8[3,3v], C7[5v]) domyślnie są 47uf albo tantalowe albo ceramiczne. Ja miałem ceramiczne i wymieniłem na takiej samej pojemności tantalowe 47uf/10v (476a)klawiatura przestała w końcu ćwierkać. Ktoś inny wymienił na 100uf/16v ceramiczne. Próbować i uważać na gównianej jakości pady, łatwo można je wyrwać. Kondy i