Wpis z mikrobloga

SIŁOWNIA - TANIE WPC - Bulkpowders.pl - czytaj do końca!

Wyprzedaż WPC 33zł/kg

WPC 2,5kg bez smaku za 83zł wychodzi z kodem

a WPC smakowe: 2,5kg za 90zł wychodzi z kodem

https://www.bulkpowders.pl/bialko-serwatkowe-wpc-pl.html

PS. Jak ktoś nie zrobił zapasów WPC na zimę to dawać na pw, mam -25% na całe zamówienie i dodatkowe -50zł kupon (bez minimalnej kwoty zamówienia) na kolejne zamówienie na bulkpowders.pl. priv

i darmowa wysyłka.

#mikrokoksy #mikrokoksydeals
#bulkpowders
  • 7
@Czeleczo:
moim zdaniem najlepsze: truskawka, czekolada i wszystkie modyfikacje czekolady oprócz tej z miodem
trochę mniej dobre ale dobre: kurde wszystko inne
jedynie ta miodowa czekolada tak średnio
złego smaku nie znalazłem a próbowałem z tego co obliczyłem 16 smaków
@FeC7800: Kurde Mirku, nie ma takiego mdłego, maślanego posmaku? Parę razy trafiłem i się boję, że kupię zapas i będzie do śmieci ;) Kiedyś tak kupiłem 1,5 kg i rzyg był taki, że się zmarnowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jamtojest: nie wiem skąd mam wiedzieć co masz na myśli rzez mdły maślany posmak
porównanie mam głównie do białka KFD i Bulk moim zdaniem wypada w całokształcie nawet lepiej w kwestii smaku (myślę, że dlatego, że nie ma takich naprawdę dziwnych smaków jak niektóre z KFD)
@jamtojest: zostawiłem w sklepie KFD z tego co kiedyś sprawdzałem chyba 7tys zl xD także trochę WPC / WPI / Kazeiny od nich zjadłem
Bulka znam od kilku miesięcy i smakowo i cenowo wygrywa jak dla mnie, można uznać że się przerzuciłem. Jedyne co jest na plus KFD jak dla mnie to to, że ich izolat to faktycznie izolat a izolat Bulka ma na tyle węgli/tłuszczu, że to taki pół izolat