Wpis z mikrobloga

Nie chcę nakręcać hypu ale mam też kolejny news dotyczący kolejnej części Vampire Masquarade.
Po ostatnich plotkach dotyczących aplikacji randkowej Paradoxu Tender,po głębszej analizie lore trafiłem na tekst z księgi Camarilli. W rozdziale poświęconym Nosferatu mamy taki opis.

"Catfish alert!
Watch out all you online dating addicts, as there's a catfish epidemic sweeping across Europe! But wait, don't you know what catfishing is? Let's explain:
Some users of of dating services like Tender and OkCupid craft fake personas using photos sourced elsewhere. They use these artificial profiles to tempt hopeful men or women (mostly men) to contact them, engage in pseudo-relationships online, and eventually arrange to meet with their prospective date."

Do kolejnych dowodów dołącze też LOGO Tendera, gdzie zamiast D mamy krople krwii.
Teraz tylko czekać na trailer (ʘʘ)

#vtmb #rpg #crpg #gry
dracul - Nie chcę nakręcać hypu ale mam też kolejny news dotyczący kolejnej części Va...

źródło: comment_dDkKz7h6uqVzglwtLeGLVzTD2ly2TzwS.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@GhostTrick:

chce stworzyć "inkluzywne" środowisko dla graczy..


Może chodzi o stworzenie niewysokiego progu wejścia w RPG? Wiesz, ktoś chciałby spróbować zagrać, ale nie chciałby przedzierać się przez ileś stron tworzenia podręcznika, żeby wymyślić postać i „użerania się” z MG, który mówi, że tego i tego nie możesz mieć na początku, bo tak jest w zasadach.

Nie wiem, zgaduję tylko.
  • Odpowiedz
@GhostTrick: Zaprogramowanie gry która ma masę prawdziwych wyborów to gehenna - masa roboty, która niestety nie zostanie zauważona bo gracze ledwo raz przechodzą jakąś grę. A robienie gier jest w tych czasach naprawdę #!$%@? drogie -> model budynku potrafi kosztować kilka tysięcy dolców.

Gry dla idiotów to niestety optymalizacja. Bo idioci kupują gry, idioci pracują i mają mało czasu. Na piratach studio nie zarabia
  • Odpowiedz
@Crantor: „Zaprogramowanie gry która ma masę prawdziwych wyborów to gehenna - masa roboty, która niestety nie zostanie zauważona bo gracze ledwo raz przechodzą jakąś grę.”

Dla mnie fajnie, jeśli gry mają wybory, mimo że praktycznie nigdy nie przechodzę drugi raz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz