Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku miesięcy jestem bezrobotna . Skończyłam studia #logistyka ponad rok temu i jedyne co udało mi w tym kierunku zrobić to staż z urzędu pracy za 1000 złotych miesięcznie, na którym niestety g... się nauczyłam a pracodawca chciał tylko wyssać kase od państwa i mieć darmowego pracownika do przerzucania papierów. Moja cierpliwość jakiś czas temu się skończyła i postanowiłam że wyjeżdżam za granicę. Słyszałam że w Holandii najłatwiej znaleźć pracę. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym. Zastanawiam się jakie szanse miałabym w Holandii aby z czasem znaleźć pracę jako spedytor czy logistyk. Nigdy nie byłam za granicą ale chciałabym ułożyć sobie życie w takim kraju gdzie miałabym możliwość rozwoju zawodowego z moim wykształceniem. Dlatego proszę o poradę na ile Holandia będzie takim krajem gdzie mogłabym wreszcie znaleźć pracę po studiach? Czy też są lepsze opcje pod tym względem (Niemcy, UK, Irlandia?).

#emigracja #studbaza #holandia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Może to będzie dla ciebie niespodzianka, ale w Holandii mówi się po holendersku i jeśli chcesz mieć pracę biurową to musisz go znać (a jest #!$%@?). Jedź do UK, skoro znasz język to go doszlifujesz a po wprowadzeniu granicy celnej logistycy i agenci celni będą mieli masę roboty więc coś znajdziesz. A jeśli nie wyjdą to i tak UK da ci zajęcie.
@AnonimoweMirkoWyznania sorry ale jeśli przez rok po skończeniu studiów nie znalazłaś pracy w zawodzie to coś jest nie tak.

Całe studia pewnie siedziałaś na dupie? Bez żadnych bezpłatnych staży, szkoleń, praktyk - prawda? A po studiach zonk, że nikt nie chce zatrudnić do pracy w biurze za więcej niż 3k brutto i obraza majestatu, że jak to.
Ano tak to.

Jak nie robiłaś nic przez studia poza studiowaniem i poznawaniem teorii to
@Vincenzo: No no, powiedz mi jeszcze że w Jugosławii jest 5 języków, a w Niemczech jest plattdeutsch i Dolno oraz gornoniemiecki, a w Szwajcarii i Austrii to już w ogóle nie mówią po niemiecku xD


@PfefferWerfer: A Ty z czym masz problem? Bardzo dobrze Ci kolega wyżej napisał, więc proponuję się nie wypowiadać na temat, na który nie masz wiedzy ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: zdobadz z 3 lata doswiadczenia w Polsce I przyjedz do Holandii.
Bez doswiadczenia z Polski mozesz miec problem z praca w wyuczobym zawodzie.

PS polecam tez poszukanie meza urodzenie mu kilku podatnikow i pracowanie na poletatu blisko domu w jakies malej firmie
@puzderko:

A po studiach zonk, że nikt nie chce zatrudnić do pracy w biurze za więcej niż 3k brutto i obraza majestatu, że jak to. Ano tak to.


Powiedz mi, w jakiej branży uczą takiego wysuwania wniosków z dupy? OPka nic nie powiedziała o 3k, nie widzę też w jej poście żadnej obrazy majestatu, a ty za przeproszeniem #!$%@? jak potłuczona i piszesz posty pod publiczkę.

Nie każdy czuje się na