Wpis z mikrobloga

@JustJoinIT: Mirki i Mirabelki przed Wami kolejne #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z racji tak fajnego święta jakim są WALENTYNKI, chcemy dowiedzieć się od was dlaczego pokochaliście programowanie. Co spowodowało, że chcecie klepać w klawiaturę przez cały dzień i noc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekamy na wasze programistyczne lovestory, a najbardziej plusowane nagrodzimy bluzą od JJIT i blaszką od Programista Płakał jak Commitował!

ZASADY:
1. Najbardziej plusowany wygrywa
2. Wyniki: poniedziałek (18.02) o 12:00
3. Nagrody:
-> Miejsce 1: bluza
-> Miejsce 2: blaszka

#justjoinit #justnewsit #programista15k #komputery #humorobrazkowy #humorinformatykow #heheszki #programowanie
JustJoinIT - @JustJoinIT: Mirki i Mirabelki przed Wami kolejne #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_elRIg7dhr4RBFOerH6GxEPlRLsv2Db8K.jpg

Pobierz
  • 15
@JustJoinIT: bo w żadnej innej dziedzinie nie można tak wiele, przy tak niewielkim wysiłku - jedyne co się liczy, to szybkie palce i umiejętności. No i można wpływać na życie innych. To też jest fajne. Do tego programowanie zapewnia nam pewien poziom wolności.
Nigdy nie kochałem programować. Nigdy nie kochałem swojej pracy.
Kocha się ludzi. Na swój sposób kocham wszystkich z którymi dane mi było pracować, nawet jeśli jedyny kontakt między nami to był tylko pull request.
Siema Mirki! Dzięki za wzięcie udziału w kolejnym #rozdajo. Bardzo spodobały się nam Wasze propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oto wyniki:
Miejsce 1.: @mmzf – nie do końca rozumiemy, o co chodzi w Twojej historii miłosnej, ale cóż... miłość często chodzi własnymi ścieżkami... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostajesz od nas bluzę JJIT!
Miejsce 2.: @bi-tek – Twoja szczerość została doceniona, a więc