Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Ja #!$%@? co za gówno. W tym kraju jeśli chodzi o smaki chipsów to masz głównie wybór między serem, keczupem i cebulą. Ewentualnie sól i papryka. Po co dać jakieś krewetki czy choćby ten słynny ocet. Nie #!$%@?, keczup i cebula w pięciu odmianach ot ulubiony smak Polaka. Wołam @DoritosPL chociaż wiem, że to nie wasz brand. Czemu w Polsce mamy takie bieda-smaki tylko nie wyjeżdżajcie mi z preferencjami konsumentów.

#problemypierwszegoswiata #oburzajace #cheetos #chipsy
Szczaf - Ja #!$%@? co za gówno. W tym kraju jeśli chodzi o smaki chipsów to masz głów...

źródło: comment_7E6g4GclYTpDK2gEaFTPvzZHzp9TunZT.jpg

Pobierz
  • 16
@Szczaf:

Czemu w Polsce mamy takie bieda-smaki tylko nie wyjeżdżajcie mi z preferencjami konsumentów.

Ale to chodzi o preferencje konsumentów. Takie smaki się najlepiej w Polsce sprzedają, więc takie są produkowane. Po co produkować coś nowego, skoro ten smak będzie kupować mało ludzi? Po prostu takich "egzotycznych" smaków nie opłaca się wytwarzać.
@Szczaf:
słynny ocet, słynne krewetki, Marmite, pickled onion, mixups, jalapenio and cheese, Doritos Flamin' hot nachos - cu-do-wne.
Chipsy w Polsce są bez wyraźnego smaku i jedyne, które od czasu do czasu kupuję to serowe od Przysnacki walą jak stare skarpety ale lubię je.
Jadłem je,bardzo nijakie.W dodatku nie robią małych paczek więc kupuje się XXl i można tylko żałować, że aż tyle chipsów trzeba w siebie wmusić :<
Nie widziałem takich jeszcze, ale jest edycja limitowana cheetos tosty z serem i szynką, a drugie to słodkie chili. O ile tych o smaku chili nie jadłem, więc na ich temat się nie wypowiem, to mogę powiedzieć, że te o smaku tostów czuć sam ser XD. A ja nie lubię tych posypek serowych w chrupkach XD.
@Defined: a może nigdy nie próbowali innych smaków wymienionych przez @BeetleJuice a jak by spróbowali to by je polubili? A z mieszanek typu karkówka z grilla, pad thai, szakalaka wychodzi właśnie "vegetokeczupogówno" - @Jasza_Henrykowicz
@DoritosPL: to słodkie chilli brzmi właśnie jak jakiś marketingowy szczyt dla koneserów egzotycznej kuchni w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Szczaf: Właśnie czakalakę i karkówkę, kebaby, kurczaki itp. miałem na myśli. Nie wiem, może te zagraniczne smaki rzeczywiście nie są takie na jedno kopyto, jako piwniczak i przegryw nie próbowałem cmaków ze zgniłego Zachodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż tak jak widzę co tu wymieniasz, to skoro my mamy vegetokepucz, to zagraniczne mają jedno kopyto serowe.
@Jasza_Henrykowicz: fakt sera masz dużo ale też z tego względu, że na zachodzie jedzą go dużo, wiele rodzajów i często ma wyrazistszy smak (tzw. sharp cheddar np.) a nie nasze guwno ulepy na jedno kopyto wszystkie takie samo mdłe. A jak ser nie pasuje to wcinasz inne smaki jakie panicz zażyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szczaf: Po pierwsze, to zacznij odróżniać chipsy ziemniaczane od chrupek kukurydzianych i prażynek. A jak już to ogarniesz to sobie sprowadź z zagranicy jak w biednej Polszy same cebulackie smaki, kto wielkiemu panu zabroni #!$%@?ć z octem, albo #!$%@? jakieś śmierdzące wodorostami i gnijącą rybą krewetkowe. No może dlatego geniuszu nie ma u nas takich smaków, bo nikt nie jest przyzwyczajony do jedzenia takiego gówna ?