Wpis z mikrobloga

@wypokanonim: komplementy, ale nie tylko. dostrzeż różnice, których inni nie dostrzegają. Nowa fryzura? Wyraź opinię! Jeśli jest kiepska, to napomknij że w poprzedniej lepiej wyglądała, a która podobała Ci się najbardziej. Nowe perfumy? Dodaj jak ładnie pachnie. Znacie się dłużej? Przyszła w mini/leginsach/cośtam? "- świetne nogi/pośladki!" dają jasno do zrozumienia, że jest atrakcyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobacz:

Hej, @nama, świetnie dziś wyglądasz, super nogi!
@wypokanonim: nie słuchaj różowych - to pierwsza i najważniejsza rada. Jeśli jesteś Chadem to wystarczy, że się uśmiechniesz i różowa będzie mieć mokro, w przeciwnym wypadku co byś nie zrobił i tak wyjdziesz na pajaca. Co do komplementów to im mniej tym lepiej. Zamieszczam filmik instruktażowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DoDoLot - @wypokanonim: nie słuchaj różowych - to pierwsza i najważniejsza rada. Jeśl...
@Prokurator1990: Spoko, mam 186
@nutellowy: Jakie słowa?
@nama: Zawsze mówię komplementy, nigdy naciagane tlyko zawsze prawdziwe. Ale niektóre sa chyba za mało seksualne właśnie
@lucky7: Nie wiem co chce usłyszeć, byłoby faktycznie łatwiej ;)
@nurek_z_jaworzna: Mnie, człowieka który nie siedzi w piwnicy.
@zolwixx: Dostrzegam zawsze, jeżeli zrobi jakaś zmianę w sobie jak choćby rzęsy to doceniam i zauważam.
@DoDoLot: Tańczymy oboje, ale takiego tańca odstawiać