Wpis z mikrobloga

Calciomercato: Rozpoczęły się pierwsze rozmowy pomiędzy Juventusem a Interem w sprawie transferu Mauro Icardiego. Do Zanettiego w tej sprawie miał zadzwonić nie Paratici, a sam Andrea Agnelli.

Oprócz tego, wg. włoskiego dziennikarza Valera De Maggio, Icardi mial dogadać się z Juventusem już jakiś czas temu, a transfer jest kwestią czasu.


Pięknie by było. Icardi prawdopodobnie stałby się najbardziej znienawidzonym piłkarzem XXI wieku jeśli chodzi o Włochy. No ja bym to pchał, mają moje pozwolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#juventus #intermediolan #seriea #plotkitransferowe
realbs - Calciomercato: Rozpoczęły się pierwsze rozmowy pomiędzy Juventusem a Interem...

źródło: comment_swCcESD9EYqulL9Eo0bB2smkAG6Esqhe.jpg

Pobierz
  • 14
@Feinmann: No przecież napisałem w poście, że chodzi o to, że pomiędzy Icardim a Juve jest porozumienie XD

Co Inter zrobi, jeśli zawodnik będzie chciał konkretnego klubu (a tak wg. mediów to wygląda). Mieliby go przez te x lat w rezerwach do końca kontraktu trzymać? xD
@realbs: ziom, media teraz będą się prześcigać w wymyślaniu czegokolwiek byleby się zgadzały wyświetlenia XD a bardziej kontrowersyjnego info nie dało się już wymyślić
Ja zwyczajnie nie wierze w to info, najpewniej Inter pożegna się z Mauro ale ten nie wyląduje w Juve
@Feinmann: Równie dobrze można tak powiedzieć o każdym transferze. Inna sprawa, że przed przyjściem Ronaldo to Icardi był planem Juventusu i potwierdzał to zarówno Di Marzio, Agresti jak i dwa dni temu Agnelli, więc transfer na pewno był blisko. Nie jest powiedziane, że po prostu nie został przełożony. No bo kto w ciągu ostatni 2-3 lat był lepszy od Mauro na 9? Lewy i Suarez, którzy są wiekowi i może Higuain,
@realbs: Icardi to top i to że Juve go chce to nic dziwnego, ale jest jeszcze Inter i kontrakt który obowiązuje przez 2 lata. Myśle ze w Mediolanie zrobią wszystko żeby go sprzedać zagranice a nie do Juve. Oczywiście mogę się mylić, czas pokaże. Pozdrawiam ciepło