Wpis z mikrobloga

Szukam pomady i szukam pomocy w odpowiednim wyborze. Mam brązowe ze skłonnością do kręcenia włosy dość długie(grzywka do oczu), na imprezy susze odpowiednio długo włosy żeby były prawie, jak nie totalnie proste i chce żeby jak najdłużej tak wytrzymały i do tego szukam pomady która lekko przyciemni kolor włosów.

Próbowałem już reuzel zielonego jaki i niebieskiego (matującego), zielony nawet spoko ale z tym woskiem niezbyt się czułem, a odnośnie drugiego mat powoduje że moje włosy sie robią prawie blond także niezbyt zadowolony byłem.
Będe bardzo wdzieczny za pomoc ;)

widziałem wcześniej wasze posty na ten temat więc zawołam @apaczacz @b0Ls @janusz_pawlacz_91

#wlosy #pomada #fryzjer #fryzura #kosmetyki #niebieskiepaski #modameska
  • 7
@mozeskomentuje woskowe można powiedzieć że przyciemniają, bo dają efekt mokrych włosów. Z tego co wiem, to ludzie z kreconymi włosami korzystają z prostownic. Wpierw szampon, odżywka, trochę wytrzyj ręcznikiem włosy, prestyler, suszarka i szczotka i jedziesz. Jak będą się skręcać to na koniec jeszcze prostownica i pomada
@mozeskomentuje nie stosowałem i nie będzie to 500zl na miesiąc. Z tego co się orientuję to efekt będzie przez jakieś pół roku a wyprostowane włosy to efekt uboczny tak naprawdę xD możesz samemu też za pomocą kreatyny je wyprostować ale musisz mieć do tego prostownicę z co najmniej 230°C. Trochę jest się z tym bawienia, poczytaj w necie ale jeżeli chcesz zaoszczędzić to myślę, że to spoko opcja.
@mozeskomentuje: mam chyba takie same włosy i protip- nie korzystam z suszarki bo kręcą się jak #!$%@? od podgrzewania, myjesz włosy, wycierasz ręcznikiem, zaczesujesz w dół na hitlera, czekasz aż wyschną w tej pozycji, nakładasz suavecito clay (przyciemnia i lekko wilgotny efekt) lub reuzel blue (nie przyciemnia, lekko błyszczy ale jest lżejszy, efekt suchych włosów) i układasz jak chcesz. Poletzam
@mozeskomentuje: wszystko zależy jednak od włosów - te kręcone mogą się różnić między sobą i inaczej reagować na różne czynniki. U niektórych włosy zaczynają się kręcić wtedy, gdy już wysuszony na okrągłej szczotce włos ma kontakt z wodą - właśnie dlatego uważają na pomady wodne. Jeśli jednak Ci się nie kręcą po użyciu wodniaka (czyli np. właśnie niebieskiego Reuzela) to polecałbym coś o wysokim połysku (wosk lub wodna) - one generalnie