Wpis z mikrobloga

Wierzycie w poliamoryczne relacje? Czy jeśli jest jasno określone, że partnerzy mają możliwość bycia również z innymi to czy dalej jest to uważane za niewłaściwe? Czemu nie można po prostu dawać i otrzymywać tej miłości więcej, ale bez kłamania i niepotrzebnego zatajania?

Jako, że jestem alienem z dziennej to:
#nocnarefleksja #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #poliamoria #niebieskiepaski
  • 11
Np właśnie niekoniecznie. Znam pare osób, które mają relacje tego typu i wchodzą tylko w takie często też wierząc w tantryczną miłość. Tylko moje takie przemyślenie, że może właśnie coś takiego pomaga się wyzbyć tej zazdrości?
@Lady_Bag milosc to nie seks xD jesus haha
Myslisz ze ludzie ida do lozka okażą sobie czułość i uwagę i to jest milosc xD
To jest co najwyzej poczucie sie dobrze, bo ktos cie podotykal przez kilka godzin
@caribbean: Ale ja w poście miałam na myśli bycie z kilkoma osobami i nie tylko fizyczna bliskość, ale również psychiczną sferę i duchową. Oczywiście masz racje jest to rozróżnienie istotne, ale mi nie o to chodziło :)
@Lady_Bag wydaje mi się, że to zawsze opiera się w jakimś sensie o seks xd nie jest to zdrowe psychicznie dla nikogo, a do tego jest wiele chorób które można nabyć jak brodawczak np. Dlatego między innymi jest zasada, by mieć jednego partnera, tak jest najbezpieczniej pod względem zdrowotnym i wychowywania tylko swojego potomstwa. Też budujesz intymność z tą jedną kobietą, jak masz ich wiele w tym samym czasie to ta intymność