Wpis z mikrobloga

Szukam #sluchawki nauszne w cenie do 1000 zł, byłem w #mediaexpert i żadne nie spełniły moich oczekiwań. Lubię słuchać Jazz, Rock progresywny czasami klasyczna więc chciałbym żeby miały dobry dźwięk w pełnym paśmie, z modeli które oglądałem stwierdzam że większość producentów skupia się na czystym basie, pomijając wysokie A w szczególności średnie tony.

#muzyka #audio #audioboners
  • 21
@pietrek3121: bezprzewodowe wchodzą w grę? https://www.bose.pl/pl_pl/support/products/over_ear_headphones_support/soundlink-on-ear-bluetooth-headphones.html mam i raczej chwalę, bardzo "płaska" charakterystyka, nie przeginają w żadną stronę.
Dla mnie BT ma jeszcze tę zaletę że pomija kijowe karty dźwiękowe w urządzeniach które mam. Da się też je podpiąć kablem w razie potrzeby. Wada - gniazdo 2.5mm, jak zgubisz/zepsujesz dołączony kabel to nie znajdziesz zastępczego na każdym rogu.
Bierz tylko poprawkę że żaden ze mnie audiofil :P
@pietrek3121: No to jeśli nie chcesz pędzić niczym zewnętrznym lub boisz się wersji niskoomowej bayerdynamiców to polecam jeszcze AudioTechnica z serii ATH. Sam testowałem M30X i M40X, ale są też wyższe modele - M50X, M60X czy M70X. Tych wyższych nie słuchałem, ale zarówno M30X jak i M40X grały bardzo dobrze, i w miarę równo całym pasmem.
@pietrek3121: Jak chcesz średnie tony to bierz sennheisery :) HD600+wzmacniacz lampowy to jest "end game", jak nie chcesz inwestować w wzmacniacze weź jakiś z rodziny 5xx, który nie ma kosmicznych wymagań odnośnie sprzętu