Wpis z mikrobloga

Da się oznaczać seriale jako obejrzane aby nie pokazywały mi się i nie podpowiadały ciągle? #netflix
Teraz prawie cała moja główna strona to jest to co już oglądałem, to serio działa w tak nieprawdopodobnie zj#@$n sposób? Czy ja czegoś nie rozumiem?
Jeśli to prawda to może są dodatki aby zablokować raz na zawsze podpowiadanie się jakiejś zje%#nej pozycji co nie chce nigdy więcej w życiu widzieć?
kolotego - Da się oznaczać seriale jako obejrzane aby nie pokazywały mi się i nie pod...

źródło: comment_kzFJ9hYWHO9RiqU32cbXVPmbsrxKDh9n.jpg

Pobierz
  • 15
@Nejiro: o dzięki, jest opcja ale bardzo "wygodna" trzeba każdy film/ serial obejrzeć potem przeklikać się do konto-> ustawienia->profil-> aktywność i tam na liście wszystkich pozycji można zaznaczyć co zacznie działać nawet po 24 godzinach :DD no prościej się nie dało :PPPPppppppppppppp
@upflixpl: na tym upcostam jest wszystko co na netflixie? i mozna stamtad oglądac? czy trzeba co chwila sie przełączać między stronami?
a co z hbogo? tym co ogladalismy swoja historia z filmweb, showmax to się powinno uwzględnić i z takiego serwisu bym korzystał w którym widziałbym to co JESZCZE NIE WIDZIAŁEM a nie podpowiedzi tylko tego co widziałem i co jest shitem w dodatku, bo już mnie to mega irytuje, wszędzie
kolotego - @upflixpl: na tym upcostam jest wszystko co na netflixie? i mozna stamtad ...

źródło: comment_zscXwsKo1x2ZPtT01appHDnRRilBZrsx.jpg

Pobierz
@kolotego: Upflix to wyszukiwarka ze zindeksowanymi katalogami wybranych VOD - aktualnie Netflix, HBO GO, Amazon, Chili, Cineman. U góry wyszukiwarki masz filtry, możesz wybrać te platformy, które Cię interesują. Bezpośrednio na Upflixie oczywiście oglądać nie możesz, ale z każdego tytułu są linki do docelowej platformy.

Co do reklam ciężko mi się wypowiadać, też nie jestem fanem, ale zawsze miałem wrażenie, że jest ich relatywnie mało.
@upflixpl: no to póki co ten uplix celowo wygląda najlepiej z tego co widziałem, ma jakąś konkurencje?
niestety w praktyce dodaj do nowa kolekcja to się zawiesza czekam 15 sek na pokzanie menu... jak to jest zakodowane? - brakuje na plakatach filmu przycisków ikonek - przekreslenie - nigdy nie pokazuje - widziałem fajne zapisz w moim guśćie - nie widziałem ale chce obejrzeć i oprócz tego dodaj do listy
@kolotego: nie do końca rozumiem wszystko co napisałeś, ale będę zgadywał ;>
1. Są domyślne 4 listy: obejrzane/do obejrzenia/ignorowane/ulubione
2. Możesz tworzyć swoje, dodatkowe listy, które później możesz przeglądać.
3. Lsty "obejrzane" i "ignorowane" możesz ukrywać/pokazywać na liście wyszukiwania jak na screenie.

Jeszcze kilka zastosowań dla list będzie przygotowanych w przyszłości.
upflixpl - @kolotego: nie do końca rozumiem wszystko co napisałeś, ale będę zgadywał ...

źródło: comment_epNiwt74Q6MlCJOBzprCSaXqLo51TCZS.jpg

Pobierz
@upflixpl: ale po co tyle tekstu, ludzie o UX nie słyszeliście - powtarzam jak na netflixie na obrazku filmu na plakacie ikonka znaku zakazane/ukryj dodaj do obejrzenia do listy i te innie propozycje co napisałem, te wasze listy to dobry pomysł ale za dużo czytania i trafiania w ptaszki do tego to menu z listami ładuje się nie wiem dlaczego od kilkunastu do kilku sekund dla każdego filmu!!! jak to jest
@kolotego: niestety na Netflixie filtrować można tylko przez polubienie/znielubienie obejrzanej treści.
Potem algorytm uczy się co lubisz i pokazuje inne sugestie. Jeśli tylko oglądasz ale nie klikasz lubię to/nie lubię to algorytm pokazuje w koło to samo.... wiem debilne, ale tak jest
@kolotego: Podobno kiedyś testowali taki przycisk do ukrywania treści, ale wycofali bo było to zbyt skomplikowane (sic!)
Przekładając to na nasze, myślę, że jest tak:
Testowali i nie wprowadzą nigdy takiej funkcjonalności, gdyż szybko okazałoby się po kilku miesiącach że ciekawych treści dla wybrednego klienta wcale aż tak dużo tam nie ma i mógłby on pomyśleć o zaprzestaniu subskrypcji.
A tak wchodząc na Netflixa masz wrażenie, że tych treści jest sporo,