Wpis z mikrobloga

#bitcoin proponuję zgłaszać za flood posty jeżeli ktoś zalewał by codziennie tag, kilka razy dziennie, bezsensownymi obrazkami które ani nie są śmieszne ani nie wnoszą żadnej wartości.
Ja już tak zrobiłem.

Jako że wolność słowa itp to lepiej było by odwrotnie, czyli opcja ukrywania spamerów dla osób niezalogowanych (więc jak ktoś chce czytać ściek to ma taką możliwość, a jak ktoś chce ściek produkować na wykopie to też może).

@Moderacja czy macie w planach zrobić coś aby jedna osoba nie dominowała dość szerokiego tagu jak #bitcoin a tym bardziej gdy spamuje treści które nie mają sensu ani wartości? Albo 2 osoby.
  • 34
@decentralizacja: a co cię obchodzi co oglądają inni użytkownicy? Dlaczego uważasz że ty wiesz lepiej, kogo posty powinny być widoczne, a kogo nie?


@kamil-wasniewski: Napisałem przecież inaczej - że użytkownik powinien sobie to wybierać - również niezalogowany.

Tagi mogły by mieć zakładkę podobną jak "najlepsze" a taką iż gdy ktoś zajmuje większość tagu to nie wszystkie jego posty są w tym filtrze pokazywane.

A interesuje mnie, bo jeżeli tag ma
Uzytkownicy maja juz taka mozliwosc, wystarczy sie zalogowac i jest sie w stanie segregowac informacje.


@kamil-wasniewski: większość osób nie ma konta tutaj, albo przynajmniej duża część.

Jakie posty wedlug ciebie uznawane bylyby za najlepsze? Te z najwieksza liczba plusow?


Co ogólnie proponował byś zrobić gdyby jakiś idiota zaczął spamować #koty zalewem tagów iż koty powinno się obdzierać ze skóry i robić z nich sajgonki?

1. można gościa wywalić z tagu/serwisu

2.