Wpis z mikrobloga

@Czarny069: wstawilbym Felipe Andersona 84 za martiala. Fabinho za wijnalduma albo keite. Sancheza za tego christensena czy jak on się nazywa (CB z Chelsea). A później to już tro he droższe zmiany. To na sam początek.
A no i na LO to chyba będzie lepszy Mendy bo dosyć często go widzę w dużo droższych teamach
@Czarny069: w następnych krokach to bym polecał wijnalduma albo keite zmienić na bardziej ofensywnego firmino (który w obronie też sporo wnosi) Kyle walker na PO.
Jeśli byś się zdecydował na granie taktyka 4 2 3 1 I pozostanie w Premier League to na 2 SPD chyba spoko będzie fabinho I fernandinho a na spo środkowym właśnie firmino. W to bym szedł.
@Czarny069: Firmino też polecam , z myśliwym na SPO bardzo dobrze mi się nim grało a kosztuje ze 20-30k , za Martiala dałbym też Felipe Andersona, co do LO to Robertson jest chyba spoko widziałem że jego If 84 był często w teamach z ikonami więc myślę że nie ma sensu tutaj Mendyego dawać, Aurier też jest spoko ale zapewne Walker będzie lepszy, Willian spoko a za Gabiela Jesusa jak się