Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Juventus Allegriego już osiągnął szczyt formy, obecnie pikuje w dół. Niczym za Capello potencjał i wielkie umiejętności zawodników są w cieniu taktyki. Chłopaki się już duszą i popełniają błędy, są niedokładni, nie biorą ciężaru na własne barki. Nie ma piłkarza, który rozwinął skrzydła względem poprzednich lat.

Humor zmalau, ale niestety liczyłem się z taką sytuacją. Forza Juve, ale ta edycja raczej na straty.

#mecz #juventus
  • 7
@realbs:

W awans wierzę


Atletico wygrało pierwszy mecz 2-0, życzę powodzenia w strzelaniu przeciwko nim, gdy starcza im remis bądź niewielka porażka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@1492: Do rewanżu trzy tygodnie. Allegri niejednokrotnie robił cuda. Kadra jest dobra, może pomoc w końcu ruszy. Atletico na 90% w 1/4, ale still, wiem, że Juve stać na awans.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: @qbad89: O tym wiedzą chyba wszyscy kibice Juve, jednak Tottenham, nawet Real nie są tak wyrachowani jak drwale z Atletico. Szanse są, ale chemii w obozie brak. Oczekuję tego co rok temu podczas rewanżu z Realem - zagrać dla kibiców by nie musieli się wstydzić, a potem się zobaczy.

@AgentGRU: Spoko, akurat kibicowanie Juve hartuje człowieka. ;/

@peszmerd: Mam świadomość tego co napisałem, spoko.