Wpis z mikrobloga

Mireczki jako że niedawno stuknął mi rok na wykopie zgodnie z tradycją organizuje #rozdajo
Niedawno kupiłem sobie nowego laptopa więc mam do oddania Asusa x53s.
Jest to lepsza wersja 8GB ram i 1TB dysk. Laptop miał wymienianą matryce, brak oryginalnego zasilacza jednak dorzucę zamiennik(kabel co prawda lekko nadpsuty ale działa).
U mnie się kurzy i marnieje i mimo że sprzęt ma już prawie 5 lat to myślę że ze 2 jeszcze komuś posłuży.
Losowanie w niedzielę o 22 wysyłka na mój koszt. Aha i zielonki założone po tej godzinie won
#zadarmo #rocznica
S.....k - Mireczki jako że niedawno stuknął mi rok na wykopie zgodnie z tradycją orga...

źródło: comment_WqnCkeORdgR8qmsZUNPq0yDymZrOLEVm.jpg

Pobierz
  • 145
@SralNick wiem, że jestem zielonkiem, ale tylko dlatego, że nowe konto założyłam i usunęłam poprzednie, bo było połączone z fb, długa historia. Ogółem to 4 lata już na wykpie. Wracając do rozdajo, to mój prywatny komp właśnie umarł. Poszedł dysk i takie tam. Nie znam się. Także jakiś zamiennik by sie przydał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SralNick: miałem k53sv przez prawie 10 lat bodajże, raz był na serwisie na wymianie taśmy, od tamtej pory śmiga, wymieniłem HDD na SSD, klawiaturę, baterię i teraz ojciec go morduje. Wersja i5 2410m, GT540M 1GB (GDDR3), 8GB RAM GDDR3 (2x4).

W sumie teraz i teściowie chcą się nauczyć internetu to może by się przydał podobny dawca ( ͡° ͜ʖ ͡°)