Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze byłam taką szarą myszą (ale nie taką jak wy ją sobie wyobrażacie na tagu szaramyszkadlaanonka), cicha, nieśmiała, średnia z wyglądu. Nigdy mnie faceci nie podrywali ani w szkole, ani na ulicy (faceci na ulicy widząc mnie raczej odwracali szybko wzrok). W podstawówce na lekcji podawałam liściki od chłopaka w którym się kochałam ładnej koleżance. Nigdy nie dostałam walentynki. Dziewczyny na lekcjach plotkowały z nim piszą na nk a dla mnie to była jakaś abstrakcja pisanie z facetem. Na imprezy chodziłam bardzo rzadko, ale jak już to z koleżanką, która była ładniejsza i mega przebojowa i to zawsze do niej lgnęli a na mnie nikt nie zwracał uwagi. W całym swoim życiu tylko raz podrywał mnie jeden chłopak, brat koleżanki, ale on podrywał więcej dziewczyn. Kuzynki przyprowadzały na imieniny babci chłopaków, a ja zawsze sama. Chyba największym problemem było to że byłam nieśmiała, z wyglądu nie jestem jakaś zdeformowana, nie mam orlego nosa czy pryszczy, a jednak faceci na ulicy unikają nawet spojrzenia na mnie.
Pierwszego chłopaka miałam w wieku 20 lat, poznałam go na badoo, drugiego i obecnego na tinderze. Pomimo że jestem w bardzo udanym związku i kocham go nad życie to nie mogę się pogodzić z tym że gdyby nie portale randkowe nikt by się mną nigdy nie zainteresował. Chłopak mi powtarza że jestem piękna, a ja w to i tak nie wierzę, skoro nawet przeciętne dziewczyny były podrywane, a ja byłam traktowana przez facetów zawsze jak jakiś niewidoczny śmieć, odpad.
#przegryw #feelsy #zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: w szkole chlopcy interesują sie tymi najladniejszymi, rywalizują o ich względy, z wiekiem układ sił bardziej sie rozklada z moich obserwacji mniejwiecej tak to wyglada:
-podstawowka 12 lat-dwie ladne dziewczyny w klasie o które wszyscy zabiegają a na reszte mają wywalone
-gimbaza~15lat podobnie ale zaczynają dostrzegac inne dziewczyny niz te 2 missklasy
-techbaza~tu duzo samców beta idpuszcza sen o missszkoły i zaczynają sie rozglasac za innymi dziewczynami ale tez ladnymi
przebojowa i to zawsze do niej lgnęli a na mnie nikt nie zwracał uwagi. W całym swoim życiu tylko raz podrywał mnie jeden chłopak, brat koleżanki, ale on podrywał więcej dziewczyn. Kuzynki przyprowadzały na imieniny babci chłopaków, a ja zawsze sama. Chyba największym problemem było to że byłam nieś


@AnonimoweMirkoWyznania: zrób konto na roksie, albo odlotach, jesli beda telefony jest dobrze, jesli nie wal baranka.
@G-R-B: Życie faceta:
.>sad pepe, depresja
.>szukanie pieniędzy, samorozwój
.>walka o przetrwanie, intensywna praca
vs
życie kobiety:
.>każdy chce mnie ruchać, dam więcej zdjęć na instagrama i napiszę jacy są #!$%@?
wersja 2
.>nikt mnie nie chce ruchać, popłaczę się, mimo, że mam dobrze i zawsze wszędzie dookoła mam alternatywy

Baranek zaproponowany wyżej to dobra opcja.
@Azura: Czy ty tak na serio? naprawdę myślisz, że jakiś facet o intelekcie wyższym od brainleta będzie się tak poniżał by rywalizować o jakieś tepe lafiryndy?
Kobiety mają #!$%@? ego, bo myślą, że jak banda paru #!$%@?ów albo innych frajerów się o nich stara to nagle są wartościowe?
To tak jakby złomiarz zbierał pordzewiałe puszki i ktoś mówił, że ooo puszki muszą być dużo warte.
Gówno, może 30 razem, ale nie