Wpis z mikrobloga

Z OSTATNIEJ CHWILI!
Robert Kubica podpisał kontrakt z Lotusem F1 Team (co było dość pewne, bo zespół ten dostał zdecydowanie najwięcej plusów w tym wpisie), niestety na warunkach nieprzyjemnych dla niego - jest kierowcą numer 2, więc wszystkie ulepszenia bolidu będą najpierw szły do Pana Romana. Nie ma co się jednak martwić, Robert powiedział, że jest w lepszej dyspozycji niż w swojej poprzedniej karierze, więc szybko powinien pozbawić Romka pozycji lidera w zespole ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Celem dla niego jest zdobycie 14 miejsca na 22 kierowców w klasyfikacji generalnej, ale myślę, że pójdzie mu lepiej. Trzymajcie kciuki! Właśnie rozpoczyna się pierwszy weekend nowego sezonu - w Australii.

Zapraszam do obserwowania tagu #kubica2014
Żeby nie robić spamu na tagach #f1 i #kubica, będę tylko raz (wyjątkiem jest dzisiejszy dzień, bo tag dopiero rusza) dziennie dodawał podsumowanie całego weekendu wyścigowego w grze, a na tagu #kubica2014 będę częściej wrzucał info związane karierą komputerową pana kierowcy.
Dla ciekawych – gram na 25% długości wyścigu z pełnymi kwalifikacjami. Jeżdżę na klawiaturze, więc pozwoliłem sobie na włączenie kilku asystentów – ABS, średniej kontroli trakcji i automatycznej skrzyni biegów. Uszkodzenia oczywiście pełne, zasady również pełne. Poziom trudności Expert (4 z 5, najtrudniejszy jest Legend) i do wykorzystania dwa Flashbacki (jeden z Ronde di Andora ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Mam nadzieję, że z takimi ustawieniami nie będzie zbyt łatwo, ale też nie będę okupowywał samych ostatnich miejsc. W razie czego będę trochę modyfikował poziom trudności, ale po kilku próbnych przejazdach wydaje mi się, że dobrze się spasowałem.
dosiu - Z OSTATNIEJ CHWILI!
Robert Kubica podpisał kontrakt z Lotusem F1 Team (co by...

źródło: comment_8XoxnRuJmDIYl84O7cKScLWiLtsnrsuB.jpg

Pobierz
  • 6