Wpis z mikrobloga

Mircy moja krótka potyczka z Playem została zakończona po mojej myśli.

Odezwał się do mnie dzisiaj P. Krysztof z P4 i poinformował, że wszystkie przesłane mi wcześniej informacje są nieprawidłowe xD
Zaproponowano mi ofertę zgodną z ustaleniami telefonicznymi z 11.X11.2018.

Wołam komentujących moje znalezisko (bo gdybym wykopujących wołał to by wyszło ponad 1000 osób).
  • 38
Wołam przez MirkoListy komentujących to znalezisko (136)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @solimoes @play_polska @Zelazko_MPM @wielkilen @CrusaderRoland @zbiegowiskostulejek @wuadek @SrebrnySurfer @Paladynel @siwers3 @Tymonabbas @jacekstu @bigos555 @stats @archi3 @mikek @sukienka @tajemniczygosc @GotowacUmiem @trenosaurus @bart_tg @Archer_Maggott @ziuaxa @noonamed @symis @#!$%@? @sublingual @evilbadday @Nizior @leon-san @
I bardzo dobrze, ja co prawda już uciekam z Play, bo ostatnia umowa mi się kończy, ale widać, że nagłośnienie sprawy robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mi nadal twierdzą, ze mam kartę internetową i mimo wypowiedzenia numerów z Play'a do plusa Plus to Plus nie wypowiedział tejże karty internetowej - TAK DZIAŁA TA RODZINA COŚ TAM, PO WYPOWIEDZENIU NUMERU OKRADAJĄ CIĘ DALEJ, JAK MASZ STAŁE ZLECENIE.
@Zelazko_MPM: Czyli brawo Play.

Mam nadzieję, że w końcu, powoli firmy nauczą się poważnie traktować swoje ustalenia. I przypomnę powtarzaną studentom ekonomii wielu uczelni anegdotę o pracowniku kasy przedwojennego NBP, który na uwagę klienta, że pomylił się gdyż wydał mu za dużą kwotę, oznajmił: "pracownicy banku polskiego nie mylą się nigdy" i zatrzasnął okienko. Musiał oczywiście z własnej kieszeni pokryć stratę baku, ale podobno otrzymał jednocześnie premię za postawę.